Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    válasz sh4d0w #46 üzenetére

    "És ne hidd, hogy ez csak amerikai probléma, ugyanúgy európai, indiai, ausztrál stb."
    Ezért van most nálam ennyire kereszttűzben az USA, mert kb. ők tehetnének ellene a legtöbbet. Európában ott vannak azok a bizonyos nemzetek, a többinek meg a pénztárcája beszél minden más ugat, és tudjuk, mit választanak...

    Gyakorlatilag ezzel leírtad a folyamatot, hogyan "nyírják ki magukat", ahogy Kopi31415 fogalmazott, hosszú távon az amcsik. Ennek pedig, úgy látszik előbb-utóbb megisszák a levét. A többi európai kis nemzet, mint mi pl. meg csak sodródunk az árral. Én nem tudok felelősséget vállalni a döntéseikért. És a végén oda jutunk, h gyakorlatilag ők is - nem kicsit - ludasak lesznek majd a következményekben. Ezt mondjuk az átlag ember, mint én vagy itt bárki más nem tudja befolyásolni, mert a Huawei bevételeinek a telefonok csak nagyon kis hányadát teszik ki, ők ink hálózatot építenek. A szolgáltatók meg őket kérik fel, az ár miatt, h hálózatot építsenek, többek között Magyarországon is. Gyakorlatilag: "dögöljön meg a kínai, mert egyre nagyobb lesz a piaci részesedése, de én mégis őt választom, mert olcsóbb". Mit vár a világ, ha gyakorlatilag a "gazdasági ellenfelével paktál le"? És még sírnak is. Szerintem képesek (lennének) normális döntéseket hozni, akkor meg tegyék ezt végre!!!

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

  • Mr. WolfDog

    tag

    válasz sh4d0w #46 üzenetére

    Ki mondta, hogy az USA ne támogassa a saját iparát? Senki.
    Rábasztak? Rá, de ezért senki más nem okolható mint az USA. Kína semmit nem tett, csak piacot adott annak amire van/volt/lesz kereslet.

    Kína azt csinálta, amit minden ország akar a világon csinálni, csak rajtuk kívül senki nem tudott megcsinálni.

    Kérdés a rettegőknek: Ha az USA rendelkezne akkora piaccal mint Kína akkor az mivel lenne jobb? Ugyan akkora kockázata van mint ennek, sőt megkockáztatom, hogy nagyobb a lehallgatási törvényeik meg minden ökörségük miatt, de legalább szépen hangzik a "Backdoor for DEMOCRACY!" kifejezés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák