Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    Az Apple sok orat eladott. Valoszinuleg tobbet mint a konkurensek. Ekkore termeszetesen mar kamu, korrupt az adat.

    Ha valami sikeres, akkor egyertelmu a Apple userek a hulyek, mert `megveszik dragan a sz.rt`
    Ha mas ceg, vagy Androidos rendszerrol van szo, akkor termeszetesen azert veszik meg mert nagyon jo...

    Egyertelmu :)

    En mar nem is koptatom a billentyuzetem az ostoba emberekkel valo vitatkozasra. Inkabb hasznalom nomrlaisan az Apple cuccaim. A fanyalgok higyjenek azt amit akarnak :)

  • Touch-ko

    őstag

    válasz sokol #111 üzenetére

    "Egyébként meg nem értem miért érzik egyes emberek úgy mintha nekik kötelességük,hivatásuk,tisztük lenne kiállni valamilyen termék mellet minden fórumon.
    Ez valamilyen inger?
    Mint mikor az ember ráül egy rajzszögre és hirtelen felpattan?
    Ez a viselkedés ugyanolyan alávaló mint bármilyen héterkedés.
    Kutyát érdekli,mindegyik egyforma dzsunkagyárba készül,kit érdekel mi van ráírva.
    Kit érdekel ki miből mennyit gyárt?
    Annyi legyen,hogy amikor venni szeretnék akkor legyen,de egyébként?"

    -Igen ezt en is kerdeztem mar: miert erzik egyes emberek ugy, mintha nekik kotelesseguk, hivatasuk, tisztuk lenne szidni Apple termeket minden forumon?
    Biztos valamilyen inger, mert ha megnezed azokat a neveket akik az Apple "ellen tuntetnek" , akkor kb ugyanazt a 10-15 fos trollsasagot tarsasagot fogod latni.

    -Elhiszed nekem, ha nem jonnenek haterkedni, akkor nem lenne ez a vedekezes sem?
    -Ha a kutyat sem erdeklik az eladasok, akkor miert szuletett 120+hsz? Raadasul ennek nagy resze a "szar a eppul brühühü" kategoriaba tartozik..

    Elkepeszto en evek ota jarok ide, es bizony alig emlekszem olyan Apple hirre, ahol nem ment volna a vita a. Ket tabor kozott..
    De persze MI vagyunk a hulyek, mert mi Apple termekeket hasznalunk, es kulonben is a MI k. anyankat..
    Nah meg a jo oreg b.zizas, felvagas, ujgazdagozas, menozes, stb baromsagok..

    Csak ennyit akartam mondani. Nem fogok beszallni az ertelmetlen veszekedesetekbe, mert a moderatorok 99%-a komoly erkolcsi ertelmi es szellemi hianyossagokkal kuzd es engem fog tiltani :)
    A trollok pedig ugyis folytatni fogjak.. :)

  • Touch-ko

    őstag

    válasz iNfAntRy #126 üzenetére

    Dehogynem. Kiszolgajak a magyarokat. Sosem volt gondom. Ez egy nagy baromsag :) tudod mekkora pert lehetne a nyakukba akasztani foleg nyugaton, ha a szarmazasod miatt nem szolgalnak ki?? LOL :)

    Nem kell semmi. Vasaroltunk az elmult 2-3 evben eleg nagy osszegert es egyszer sem kertek ID-t

Új hozzászólás Aktív témák