Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz fgordon #156 üzenetére

    "Olyanról beszélünk, amit SENKI nem látott valójában, aki itt fórumozik, mindenki bizonyos információk alapján mondja ezt."

    Ez így igaz, viszont a Te információid (már ha lennének) se első kézből valóak. Te is csak következtetsz a meglévő infóid közül. Ergo a Te következtetésed se ér többet, sőt még annyit se, mint a mienk, mivel még alátámasztani se tudod, még annyira se mint mi!

    "1. Szerintem nem kell ember, hogy a holdra valami eljusson, és lerakjon oda valamit, azt megcsinálja a gép is. Az, hogy mióta van ott, nehéz bizonyítani, hogy mondjuk nem csak 20-30 éve, hanem régebben..."

    Persze. Majd bedobok neked egy 1mmx1mm-es tükröt a szénakazalba, aztán lődd meg nekem 2km-ről!
    Nehéz bizonyítani? Kb annyira nehéz, mint azt bizonyítani, hogy mikor alakult az Osztrák Magyar Monarchia. Feljegyzések! Jegyzőkönyvek. Na meg az ott dolgozó emberek.
    Viszont ennyi erővel semmit se lehet bizonyítani, amit te a saját szemeddel nem látsz. Szal ezt ugye te se gondoltad komolyan?

    "2. Ha tényleg megtörtént volna az űrséta, azóta több is történt volna... Miért nem sétál senki sem a holdon manapság? Erre nincs VALÓDI jó indok..."

    Hát már hogyne lenne valódi indok. Eleve mi bizonyítja azt, hogy nem történt meg? Mert a megtörténtéről elég sok bizonyíték van. Viszont az ellenkezőjéről te még egyetlen egyet se írtál. Hogy mért nem sétálnak ott manapság? Mert minek? Győztek, és ez volt a cél!
    Kb olyan, mintha le akarnád győzni a haverodat 20km-es futásban! Rajthoz álltok, aztán a végén megelőzöd, majd legyőzöd. És kész. Ettől te még nem fogod minden másnap lefutni azt a 20km-t!

    A másik meg, hogy a 6 küldetés alatt hazahozott több, mint 370Kg Holdközettel mi van?
    Az is csak kamu? Ezeket a köveket a világ minden táját vizsgálták, analizálták, elemezték! Sz.ted ennyi tudós komplett hülye, hogy nem veszi észre ha csak filmes kellék lenne?

    Tessék érveket, bizonyítékokat felsorolni ha tényleg azt vallod, hogy kamu! Vagy cáfold meg az én érveimet, de bizonyítékokkal alátámasztva!
    Azt mondani valamire, hogy "pff ez szerintem nem így van, meg nem úgy, meg nem amúgy" a legkönnyebb dolog, viszont jelentősége az kb nulla.

Új hozzászólás Aktív témák