Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    1: Times ezt de most tényleg? De komolyan? 10 sort lehet olvasni reg nélkül. Gratulálok hozzá...

    2: Ki és mikor dönti el mi az extrém tartalom? Hol és ki húzza meg a határt? De most komolyan.

    Egy ah-64-es hőkamerás felvétele ahogy számolatlanul fekteti a tálibokat azt mondjuk ők betilthatják? Egy podcastot amiben részben a terhességmegszakítás is téma a radikális vallási nézőpontot képviselők kérésére nem publikálnak? A politikáról nem is beszélve, mert az meg jellemzően vagy 5-6 különböző pártnak is fájhat egymástól függetlenül. Nem lehet egy véleményt mondjuk megfogalmazni úgy, hogy kisebb vagy nagyobb népcsoportokat, értelmes vagy értelmetlen élőlényeket meg ne sértsen. A lapos föld hívők majd betilthatják az extrém tartalmat amiben a nézeteiket cáfolják?

    Ezer meg egy vonalat lehetne húzni, ezer meg egy necces téma van komoly vagy humoros szemszögből, ezeket objektív, számszerűsített extrém mércén elhelyezni és azt mondani hogy 8 fölött márpedig nem esélytelen.

    Erre ha elég tökösek a legjobb megoldás, hogy ok. Természetesen mi mindent megteszünk hogy TI boldogok legyetek kedves hirdetők. Minden videót amiben meg fog jelenni a hirdetésetek előzetes áttekintésre megosztunk veletek. 2 órán belül panasszal élhettek, utána élesedik a feltöltő beállításának megfelelően. Ha mégis panasz lenne utána majd megnézzük mi is.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz hcl #41 üzenetére

    Az a baj hogy szerintem elég necces a történet. Persze egyszerű a képlet említett példák alapján a cikkben, olyan feltöltőket utasítanának el, mint David Duke aki ku klux klan-os jelenleg politikával foglalkozik, extrém iszlamista vezető és társai. Ezeket nem atomfizika kiszűrni, de ezek az anyagok, vagy ezekhez nagyon hasonló tematikájú és hangvételű bármikor bárhonnan bekerülhet a kalapba. Azt hogyan szűrnéd?

    Értem hogy automatikusan, de egy mondatnak ezer jelentése lehet a kontextus, hanglejtés, és ezer más okból, lehet megosztó és problémás sokak számára. Egy videó is ilyen szerintem.

    Egyébként meg kezdhetnék a hirdetők a jó példával, kezdjék szűrni a vásárlóikat, és az extrém nézeteket vallók ne vásárolhassanak loreal cuccokat és mekiben se kaphassanak kaját.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Bluesummers #56 üzenetére

    Mondanal példát?

    Nálam pl ezek funkciót triggerelnek. Betolta többször a hue lámpákat philipstol. Megnéztem ilyenből milyen alternatívák vannak és vettem olcsóbban hasonlót mástól.

    Ma, amikor minden telefonon ott a net, és nem offline az élet, user error szerintem ha nem nézek utána dolgoknak.

Új hozzászólás Aktív témák