Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Lenry #19 üzenetére

    Mert a PC piac már kicsi,és konzolon ott a csere(még) ugye...ott megoldod,hogy hazaviszed megjelenéskor,nem tetszik,másnap még a legoltáribb gagyit is tuti beveszik,mert a boltos nem tesztel,néz utána,stb...de pár napig tuti találsz madarat teljes áron is,vagy nabumm engedsz egy ezrest.
    És azt ne felejtsük,hogy konzolon a bugok sem olyan jellemzőek,mert annyi alap,hogy a játék MŰKÖDJÖN,bezzeg én az ATI kártyámmal 3 hónapig nem tudtam játszani a RAGE-emmel,bár abban sem lennék biztos,hogy mostanára stabilan megtehetném!Utolsó emlékem is az volt,hogy hol ment,hol nem...

    Egyébként ha már minőség,EGY játékot kiemelnék: Borderlands 2. Követendő példa.Technikai fejlődés,GÉPIGÉNY CSÖKKENÉS,tanulás az első kisebb bugjaiból,hosszú(100+!) óra játék,nem prémium ár,DLC-k,Facebookon és Twitteren jövő beváltható kódok,már 4 DLC,ami szintén 100óra,baráti áron,plusz egyéb tartalmak...no comment.ÍGY IS lehet csinálni.És most tök mindegy,hány embernek nem jönnek be a Border-ek.Hanem hogy adott egy fejlesztő,aki ezt megteszi egy amúgyis csak rétegjátékkal!Minden fityinget megérdemeltek,amit a 2 részért kipengettem nekik,és tartok most kábé 1600! óránál a két gémben 4 év alatt...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák