Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Wave86 #81 üzenetére

    Magát a rendszert nem sajnálom, a csőbehúzott vásárlókat igen. Nekem alapelvem, hogy nem teszek olyan OS-re, amit csak egy gyártó alkalmaz, túl nagy a kockázata annak, h a gyártó kidobja az egészet, ráadásul kicsi piaci részesedés+zárt rendszer mellett a közösségi supportot is el lehet felejteni. (=versenyben maradt kb a WP7 és az Android)

    #82: hmm? mi köze a botránynak a közösségesdihez? Én életemben nem fogok f@szbook appot tenni az SGS2-mre (hálistennek gyárilag kihagyták), mégse tetszik, ha valami nem https-en kommunikál. Egyébként mi a baj magával a rendszerrel? (nem kötekedésképp írom, kíváncsi vagyok)

    #86: ha a HTC komolyan veszi ezt a 18 hónapot, akkor az új telóik legalább egy komolyabb frissítést kapnak. Sajna eddig nem voltak a toppon frissítésügyileg:(

    #99: költségoptimalizálás. Ha kapható egy OS olcsón/ingyen, akkor miért dolgoztasson egy egész hardvergyártó egy profilidegen OS-fejlesztő részleget? Amúgy tuti, h a M$-nál és a google-nál több az OS-fejlesztési tapasztalat, mint a samunál, HTC-ről nem is beszélve. Amúgy #101-gyel értek egyet, a nagy piaci részesedés előnye a driver és app-kompatibilitás.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák