Új hozzászólás Aktív témák

  • PhlashMan

    csendes tag

    Az ilyen jellegű cikkeken mindig fogom a fejem és ütöm a falba :W ,

    nyilván AES-ről és mutációiról beszélünk, hiszen a cikk is a brute-forceról szól, és nem az egyéb algoritmusokról amelyek matematikai hiányosságokat vesznek alapul, mint pl. az aszimetrikus titkosításoknál fennáló faktorizációkat és prímszámokat.

    Azzal meg senki se jöjjön elő, hogy "..de majd"..., "..."egyszer..." , "...talán.." "...figyeld csak ki..." mert "...addig álljatok csak féllábon és levegő nélkül !..." amíg majd az AES-re is születik valami algoritmikus visszafejtő mechanizmus... addig is marad a brút forsz és a számok és a teljesítmények pedig önmagukért beszélnek:

    magyarán a BÉKA SEGGE ALATT SINCSENEK, és bárkinek bátran adok 8 betűs jelszóval kódolt (AES) anyagot , hogy bontogassa csak, ha nem hiszi...

    Rémisztgetések ezek én mondom semmi több. És amíg nem látom a bizonyítékokat, nevezetesen, hogy valóban vissza is képesek fejteni , addig jöhet nekem bárki bármivel.

    Vagy ott van a manapság sokak által lesajnált RC4 de én azt mondom, hogy az alábbi példasorokat senki a földön nem tudja máig az eredeti mondatra és a 8 betűs jelszóra visszafejteni, ha pedig bárki képes rá itt a lehetősége bebizonyítani:

    I9a1t"kzTuosLckZpycWm3rL0kSFmx"44qtXWVdeYB0L9YSCRmVAKnKeO1ZI
    uBQLbgzy4Lo

    :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák