Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz moonman #19 üzenetére

    Magyarán megjegyzi, hogy a másik kereső eredményeiből mit szűrtem én ki; erről beszéltem eddig is. Semmi köze az algoritmushoz, az eredményhez annál inkább.

    De leegyszerűsítem: 10 egyemista írja az analízis vizsgát. Van egy képzett, 5 félig értelmes, a többi síkhülye. Utóbbiak tudják, hogy hülyék, illetve azt is, hogy a többieknek van köze az egészhez. Az 1. leadja a drótot, 5 másolnak belőle, a többiek pedig kiszemezgetik azt, amit az előbbi 5 relevánsnak talált.

    (#21) Sweet Lou 6 De ha csak javítani kellett volna valamin, akkor nem jelent volna meg az életbe soha olyan találat, ami nem is létezik, nemhogy 10%.

    (#22) moonman ja még verik náluk is a négereket :) A yahoo dir nem tudom hogy jön ide, nem egészen ugyanaz a téma, a rangsorolást meg a múltkor kitárgyaltuk. Bizonyítsák be, aztán engem nem érdekel, hogy mit csinálnak vele a szövetségiek. De akkor szedjék darabjaira a wint is, mert a ms megoldásait részesíti előnyben ;]
    A hirdetett ügylettel meg hadd ne kelljen már még egyszer foglalkozni így sokévnyi távlatból. Vannak kiemelt fizetett hirdetések a keresés eredményei közt kiemelve/megjelölve -- botrány. A keresési eredményeket viszont valóban takaríthatnák jobban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák