Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz hcl #134 üzenetére

    "Jó, én már meg sem lepődök, hogy a munkahelyemen a kollegák (informatikusok) egy része nem tudja mi a különbség az áram és feszültség között, nem tudja, hogy a soros port nem a VGA csati, kiselejtez a jó gépet, mert büdös neki tápot/ramot cserélni..."

    Tudod milyen jó kis gép lesz abból otthonra? Csak egy új táp meg egy jó videozsuga kell bele. 40-ből csúcsgépe van. Tudom. Láttam ilyen gépet, meg a megsemmisítésről szóló jegyzőkönyvet is. Mert az nem úgy van, hogy csak bejelentjük, hogy selejt és a kukába dobjuk. Azt annak rendje és módja szerint meg kell semmisíteni, a műveletről meg jegyzőkönyv kell készüljön. Aki azt készíti, annak a munkatársnak is lesz otthon "okosból" jó számítógépe, így nem árt, ha jóban van a rendszergizdával.

    Szóval nem mind arany, ami fénylik. Ha egy rendszergazda valamiért értelmetlennek látszó cselekedetre vetemedik, azt nem feltétlenül butaságból teszi. Éppen ellenkezőleg. :C

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák