Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Depression #42 üzenetére

    "bedugok egy új kütyüt az USB-be, kiírja jobb alsó sarokba, hogy new hardware found, 2-3 másodperc múlve pedig, hogy ...is ready to use.": meg közben két reboot... meg pl. van egy hp image zone nevű szoftver, ami xp-n fut, mikor vista-ra upgradelsz, három nap guglizás után derül ki, hogy nem is lesz belőle vista változat, majd újabb egy nap után találsz hozzá workaroundot, ami nem is biztos, hogy sima vista telepítésen működik...

    Utána tölt a vista upgrade-ket, felrakja, majd közli, hogy rebootolj, nyomod a rebootot, közli, hogy most nagyon agyal valamin, nem hajlandó rebootolni. Később fogja magát és újraindul. Ezután még szöszöl egy darabig, majd megint raplizik, hogy nem akar újraindulni.

    Nekem semmi bajom nincs vele, ha ez számodra a kényelem, én azt mondom, mindenféle útifilmekben szoktam látni embereket, akik szöges deszkán feküdnek, néha korbáccsal verik magukat...

    Ehhez képest ha bedugod azt a scannert egy linuxba és van hozzá driver, akkor kapásból betölti, nincs upgrade, nincs reboot, synaptic-cal felrakod az xsane-t és működik.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák