Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Kedves Google:

    Csapkodj kaktuszokat a hímtagoddal! :W

    A munkámhoz használom a webes és táblagépes Google Readert, van benne nagyjából 350-400 követett feed. Egyszerűen azért használom, mert a telepített kliensekkel ellentétben a webes felületet mindenhonnan elérem, akárhol is legyen rá szükségem. Igen, biztosan van alternatívája, ki lehet váltani másokkal is, de...

    ... de ez nem a Feedly!

    Táblagépen használom a Feedly-t is, nagyon szép, nagyon gyors, nagyon jó, kivéve egyetlen dolgot: Nem lehet a szájbavágott feedeket időrendben rendezni. Az aznapi híreket is össze vissza dobálja (látja a like-ok számát és eszerint rangsorol, emel ki, stb), de az egyszerűen vicc, hogy lapozok pár oldalt és már 2-3 héttel korábbi híreket mutogat, kihagyva mindent ami a két időpont között volt.

    Lehet csak én vagyok a béna és nem találom, de az alkalmazást átkutattam teljesen és sehol sem találtam rá opciót, hogy ne az ő logikája szerint listázza a híreket, hanem szépen időrendben, ahogy azok megjelentek.

    A másik meg a Google Currents... Eddig nem értettem, hogy mégis miért nem lehet összelőni a Google Readerrel, hogy benne olvassam az RSS feedeket. De most már értem.

    Hát ez igazán lehangoló hír.

Új hozzászólás Aktív témák