Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    Sok rossz hírt olvastam a héten, de ez fájt a legjobban. Az egy dolog, hogy napokba kerül majd az évek alatt összegyűlt struktúrámmal átcihelődni, de van egy csomó régi eszközöm, amit a mai napig használok elsősorban hírolvasásra, amikre már nem fognak új appok kijönni (Nokia N810, N900, P1i), nem is beszélve a conky (és rainmeter) scriptjeimről, amiket most szintén írhatok át. Nyilván értem én, hogy a Google megunta, hogy sok kis cég az ő APIjukon keresztül folytatja a bizniszét anélkül, hogy egy fillért is fizetnének vagy hirdetési bevételeket termelnének, de ez kb olyan lépés (csak sokkal durvább!), mint amikor a Twitter kinyírta a Tweetdecket. Ha az Opera máról holnapra megszüntetné az OperaMini támogatását, annak lenne ilyen hatása, tonnájával lehetne kidobni régi mobilokat, mert hirtelen nem lehetne rajtuk internetezni.
    És persze felmerül a kérdés, hogy ilyen hozzáállás mellett érdemes-e Google terméket vásárolni. Mondjuk veszek egy Chromebook Pixelt, de nem hozza a várt eladásokat a Google számára, akkor pár év múlva egyszerűen kukázzák a projectet én meg pislogok a drága retina 3:2-es $1000-os használhatatlan kijelzőm mögül?

    [ Szerkesztve ]

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák