Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ricsi99 #65 üzenetére

    +1, ott a pont! :C

    (#72) MCGaiwer Ti ezt marha könnyen elintézitek ám. Tudod mennyi nemzetközi ismerősöm van a facebookon, akik több ezer kilométerre vannak tőlem? Vagy pl. egyetemen vagy egy csomó facebook csoport, ami nagyon nagy segítség a vizsgáknál, mert egy csomó dolog felkerül oda a közös csoportba, ami megkönnyíti az egészet.

    Én sem szoktam mostanában már sokat facebookozni, de pl. a Messengert vagy néha a Whatsappot napi szinten használom kommunikációra a szaktársaimmal. Olyannyira, hogy már nem is szoktam hívni vagy SMS-t küldeni. Aztán vannak a cégek illetve szolgáltatások, amit szintén megtalálsz facebookon. Sokszor jobb egy cégnek a facebbokos oldala, mint a saját weboldala, mert több kép van fent illetve ott vannak az értékelések is.

    Divat lett utálni a facebookot, pedig nagyon hasznos szerintem, lehet azt is mértékkel és normálisan használni.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák