Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz WonderCSabo #49 üzenetére

    "Memóriakezelésre: Ki használ manapság egyszerre egy tabot? Szinte mindenkinél mindig több van megnyitva."

    És ki tölt be egyszerre 10 oldalt, hogy aztán csak úgy hagyja? :) Ezek a tesztek megismételhetőek ugyan, de eléggé szintetikusak. Valódi netezés során megnyitsz egy csomó lapot, és ezek közül sokat később becsuksz. A kérdés, hogy menet közben, illetve a végén mennyit eszik. Illetve szerintem az is mindegy, csak ne zabálja föl az összeset, ami van, hanem maradjon egy elfogadható szinten.

    "We spared no expense"

  • Bluegene

    addikt

    válasz WonderCSabo #49 üzenetére

    For everyday browsing, Chrome feels quicker and snappier mindennapi böngészésre, a chrome gyorsabbnak és reagálóbbnak érződik

    kell ennél több bizonyíték?

    igen 1 éves a teszt és már akkor gyorsabb volt a chrome, azóta kijött a 2.0 és a 3.0, sőt a 4.0béta is

    mind jelentősen gyorsult(pl: 2.0 vs 3.0 +25%), az FF annyit tuti nem

    Memóriakezelésre: Ki használ manapság egyszerre egy tabot? Szinte mindenkinél mindig több van megnyitva. Ez a FF oldalára dönti a mérleget... ez nem igaz: körülbelül 5-6 tab-nál lehetnek egálba ami átlagos, különben is a mai gépekbe bőven van RAM, 1,2,4 Giga sztem gyakorlatilag mindegy az a néhány megabájt, sokkal fontosabb hogy pörgősebb legyen a böngésző(nyertes chrome), és hamar nyíljon meg(nyertes chrome)

    egyébként talán azért foglal több helyet a chrome, mert minden egyes TAB külön alkalmazásnak számít tehát ha lefagy vmi miatt, akkor nem az egész böngésző hanem csak az a TAB, de sztem az én 2 gigás gépembe hót minegy h 100 vagy 150 mb-ot fogyaszt

    én is sokáig FF használó voltam, de hidd el ez jobb, praktikusabb, ráadásul maximálisan minimalista, például nem foglal feleslegesen helyet a képernyőből(ennek bizonyítéka hogy a FF 4.0 a Chrome kopírozása lesz[link]

    de mind1, látom FF szimpatizáns vagy úh reménytelen... már csak azért is FF-et fogsz használni
    mert a FF átlag laptopomon is 10 mp alatt elindult, pedig 20 kieg fel van rá telepítve
    egyébként a chrome-ra is vannak már témák, kiegészítők és egyáltalán nem lassították be, na felraknál egy chrome-t 2-3 mp alatt megnyitná a laptopod és gyorsabb lenne a böngészés is ;)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák