Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz WonderCSabo #73 üzenetére

    Nem az érdekességgel van a bajom, hanem, hogy azzal se tisztel meg elolvassa azt amit írok...ennyi...
    Leírtam már az elején...nálam 1sec az IE8, 1sec a króm és 2sec az FF indulása...nem túl erős gépen...erre írja hogy össze vissza beszélek, mert végre elismertem, hogy gyorsabban indul a króm.
    Bent melóban is uez van és húgom igen csak réginek mondható gépén. IE8 + króm gyorsabban indul de nem annyival, mint azt itt a drága kolléga beállítja, arról nem is beszélve, hogy sztem sose használt se ie8at se ff-ot...mert akkor nem beszélne zöldségeket.
    Felváltva szoktam használni böngészőket és minél szarabb gép előtt ül az annál jobban jönnek ki a különbségek, nahh de nincsenek ekkorák...20seces indulást egy fullon leélt gépen láttam utoljára...arról nem is beszélve, hogy nem kell ezen napjaikba csodálkozni.
    Az, hogy egy lap gyorsabban jön be...hát nemtom...én nem vettem ezt észre...de mint írtam, ha nem ftpznék nem foobaroznék és még sorolhatnám, akkor ie8at használnék.

    PH? Meg kb az összes HW oldal amit napi szinten látogatok. De még sorolhatnám.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák