Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #48 üzenetére

    mi van duplán? szerintem nem kaotikus, amikor yahoo-ról váltottam, akkor el kellett töltsek pár percet, hogy megszokjam, de mostmár kényelmes, amennyire egy webes felület kényelmes lehet.

  • ALI_G

    veterán

    válasz moonman #48 üzenetére

    A 49-ben linkelt képen jobb felül látszódik egy "régebbi verzió" link. Úgy láttad már? Akkor nincs rajta semmiféle buzi szkin amik nekem se tetszenek.

  • marcias

    őstag

    válasz moonman #48 üzenetére

    Ahj istenem... :( Komolyan csak röhögni tudok a postjaidon...
    Nem tudom, melyik cég csinálja azt, hogyha szeretném frissíteni az OP-rendszerét, kiírja, hogy ezt sajnos csak IE használatával tehetem meg. Nem látok erre értelmes magyarázatot (de te biztosan kitalálsz egyet). Legutóbb pl. az MSN Video-t szerettem volna megnézni, de sajnos ez nem lehetséges, mert inkompatibilis böngészőt használok, használjak IE-t. És nem azt írja, hogy célszerű lenne IE-t használni, mert akkor jobban járok (amit szvsz nem is írhatnának mert hazugság lenne), hanem egyszerűen nem nézhetem meg! Kész csoda, hogy a microsoft oldalára egyáltalán felenged! Tudom, ez semmi, ez így van jól, oké.
    De aztán azért, mert a Google figyelmeztet, hogy az IE6 szerintük már nem a piacon lévő legjobb böngésző, amire szvsz minden IQ-val rendelkező ember rájöhet, és a cikk és írja, hogy számos biztonsági, kényelmi funkció hiányzik belőle, ugyanakkor a userre bízzák, mit használ, ha megnézted volna a kompatibilitási listát, láthatnád, hogy még az IE 4.0-t is támogatja, csak ott technikailag nem megoldható néhány dolog. Igen, a Google már megint mekkora sz@rf@szú. A termékkapcsolás pedig úgy tudom, egy teljesen szokványos marketingfogás, ezért egy szó nem érheti a Google-t, főleg, hogy nem kényszerít rád semmit. Még jó, hogy nem szólsz be azért, mert a Google a saját oldalain hirdeti a Chrome-ot. :))
    Aztán a Gmailt használó haverodat is megnézném egyszer. Meg ha ennyire nincs vele megelégedve, nyugodtan használjon mást.
    20x annyi gomb van rajta? Mire is gondolsz pontosan? Tiltsanak le funkciókat a kedvedért, hogy kevesebb gomb legyen? Jó, rendben, akkor kivesszük a "VÁLASZ" és a "TOVÁBBÍTÁS" gombokat... helyes, így már sokkal szebb.
    A csúnyaságával már csak azért is mellé lőttél, mert pár hónapja már skin-ezhető is, legalább 10-féle teljesen más jellegű téma közül lehet választani. Akinek egyik sem jön be, még mindig használhatja Outlook-kal, vagy Live Mail-lel, vagy akármivel.
    Ezen felül, az általad felsorolt Gmail hibák egyikével sem futottam össze, pedig már jó ideje használok a szolgáltatlást, ami szerinted egy rakás szar. Még a "rossz" sem igazán jó kifejezés rá, de a rakás szar még tőled is erős. ;] Főleg úgy, hogy egy ismerősöd véleménye alapján formáltad ezt a véleményt, mert neked ugyan büdös ahhoz, hogy használd.
    Tudom, hogy nem adsz a véleményemre, de azért elárulom: szerintem JÓ a Gmail. Eddig kb. 6 embert szoktattam át főleg Freemailről, Citromailről, és szerintük is JÓ a Gmail.
    Hogy miért mondjuk ezt? Mert 100%-osan működő spamszűrője van, mert kiválóan használható levelezőlistás levelezésre, mert képes fogadni más fiókokra küldött leveleidet, és tudja úgy továbbítani, mintha arról küldted volna, mert 7 GB tárhelyet biztosít, mert bármekkora levelet küldhetsz (nincs óriáslevél meg hasonló megkötések), mert bármilyen fájlt csatolhatsz, mert megbízható és gyors, mert van beépített csevegője, mert a gmail-es accountoddal azonnal használhatod a Google Calendart és a Google Docs-ot is. Nekem ennyi elég. És szerintem nem csúnya, nekem minden levelemet kézbesíti, és megjeleníti az ékezeteket.

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák