Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gombsadi

    aktív tag

    válasz dabadab #34 üzenetére

    Persze, hogy azok. Egyreszt ok latjak, hogy mi a helyzet a piacon, masreszt meg ok azok, akiket leginkabb erint az, ha serul a piaci verseny. Most komolyan, pl. a Google online hirdetesi piacon tanusitott magatartasa miatt szerinted a sajtkeszitoknek kellene reklamalniuk?...

    Nem kifogásoltam azt, hogy ki az érintett, de engedtessék már meg, hogy némi handicappel induljon nálam egy ilyen hír, mert a valóságot nem látom át teljesen, nem vagyok egyik cég alkalmazottja sem, csak amit olvasok abból vonom le a következtetésemet. A jog(bármilyen) olyan amilyen.

    Szerintem meg a DG Competition alapvetoen jol mukodik.

    Lehet, de szerintem annyira azért mégsem! Vannak más vállalatok(név nélkül) akik ellen folyt már vizsgálat, mégis minden rendben volt, de azóta is bizonyos szegmensben egyeduralkodó! Pedig van alternatíva- vagy volt, csak elsorvadtak(vagy segített esetleg benne?) a korábbi alternatívak, most meg ha valaki szeretne versenyre kelni vele, alig tudja megtenni.

    Ezek a bejelentesek arrol szolnak, hogy valaki - a bejelentok szerint - csal a versenyben (azt meg a versenyhivatal donti el, hogy ez tenyleg megtortent-e, nem a cegek). Egyebkent erdekes ez a "moszerolas". Ha hozzad betornek, akkor te "bemoszerolod" a betorot?

    Igen, a bejelentő szerint. De mivel boldog boldogtalan(Amerikában) feljelenthet bármiért, bárkinél, addig amíg nem tiszta a dolog, vagy nem egyértelmű, nem "furcsa"?
    Feljelentem természetesen, de a betörés magántulajdonba, és a betörés egy piacra nem ugyan az. Itt meg a piaci szereplők egymást jelentgetik fel "bemószeroljak" egymást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák