Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz dabadab #18 üzenetére

    "mondjuk az erdekelne, hogy hogyan mashogy lehetne ezt csavarni"

    mondjuk ugy, hogy az ms segitett egy torvenyjavaslat elkesziteseben
    ez valoszinuleg kozelebb is all a valosaghoz, mint az, hogy az ms irja a torvenyeket (a fenti formaban azt jelenti, hogy mindet, felugyelet nelkul - ami szereny velemenyem szerint azon tul, hogy ordas nagy hazugsag, flame-keltesen kivul semmire nem jo)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • floatr

    veterán

    válasz dabadab #18 üzenetére

    Ott kezdődik a probléma, hogy a versenyügyi vizsgálatok nagyszabású ügyleteknél történnek, amikkel kapcsolatban a delikvens amúgy is engedélyeket kéreget, illetve feljelentés alapon. Elvben fasza...

    (#17) moonman pont kérdezgetsz ilyeneket, amikor bkv-bérletért csinálod? Majd kérek egy ingyenes reklámfelületet valami travi nekrofil oldalon.

    (#19) rt06 fogják a beadványt előterjesztő/szponzoráló tollforgató kezét, jobban esik a szemednek? Neked meg a saját stílusod nem ismerős...cinizmus, irónia? De hagyjuk, mert eléggé off, hogy neked meg moonmannak még ez sem elég büdös.

    [ Szerkesztve ]

  • moonman

    titán

    válasz dabadab #18 üzenetére

    a hogyant a kolléga már kifejtette (aki azt hiszi, hogy MS csak úgy lefizeti a fél kongresszust és átveri a "saját" törvényjavaslatait, az tényleg elvetemült), bérkommentelősből meg annyit kaptam már, hogy néha hadd viszonozzam már a kedvességet.

  • gombsadi

    aktív tag

    válasz dabadab #18 üzenetére

    "Igen. Es oket is pont ugyanigy figyelik meg korlatozzak."

    Igen, így kellene működnie, de erre kíváncsi leszek!

    "Ezt mi alapjan allitod ilyen bizonyossaggal? A versenyfelugyeleti szervek pont azert vannak, mert az ilyen tulsulyos versenyzok kepesek arra, hogy a piaci folyamatokra a tarsadalom szamara is karosan hassanak."

    Jelenleg azok a vállalatok akik panasszal élnek/éltek a google ellen, azok érdekeltségébe benne van olyan szolgáltatás, amit a google is nyújt. Azt meg nem hiszem, hogy bármi úgy működik, ahogy kellene, ahogy kis hazánkban a multik mentek sírni az EU bizottsághoz, úgy ott is szerintem jobbára egyik cég mószerolja a másikat!

    "Ez hogy jon ide? Az, ha a tobbiek panaszkodnak Schleck kulacsa miatt, azt jelenti, hogy nem akarnak versenyezni?...
    Az ilyen versenyugyi hirek topikjaban valahogy mindig van egy olyan erzesem, hogy egy csomoan zsigerbol haborodnak fel, ugy, hogy kozben a versenyjogrol (hogy mukodik, miert van egyaltalan) nagyjabol semmit sem tudnak."

    Úgy, ahogy fentebb írtam: "egyik cég mószerolja a másikat!". Tessék versenyre kelni, mindenkinek adott a lehetőség, pl a facebook a szerver piac felé kacsintgat(vagyis a tároló piac felé).
    Valóban, én nem ismerem az amerikai, de még a magyar versenyjogot sem, de azt tudom, azt te is tudod, mi az ami helyes, mi nem. Meg tudjuk ítélni és nagy százalékban ez van a törvényekben is, kivéve a speciális eseteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák