Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz MaCS_70 #9 üzenetére

    Mivan, ha mindegyiknek szifonja vagy windows telója van és nem használ dzsímélt:F?

    Egyébként nagyon ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba: mondja meg, hogy mennyit kér a gugli azért, hogy adja a megszokott szolgáltatáscsomagot DE NE VIGYEN EGY BITNYI SZEMÉLYES ADATOT SE. Se az amcsi 3betűsöknek (pláne hogy nem vagyok amerikai és nem is tervezek arrafelé menni a következő évtizedben), se a jólfizető ruszki "cégeknek" (ugye kedves fészbúk), és úgy általában senkinek. A user pedig eldöntheti, hogy fizet pl évi 50$-t a "pro" szintű kiszolgálásért, vagy továbbra is megoszt magáról mindent.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Stanlee

    őstag

    válasz MaCS_70 #9 üzenetére

    En meg emlekszem azokra az idokre, amikor a google meg csak keresomotor volt es nem haracsolta a nagycsomo felhasznaloi adatot. A keresesi elmenyben messze felulmulta a yahoot es tarsait. Minden tovabbi nelkul hasznaltam a szolgaltatast, mert nem ereztem azt, hogy lassan mar azt is tudja, hogy mikor megyek WC-re, mikor halok baratnommel, stb.

    Jelenleg igazabol mar nem tudom, hogy mi az amit gyujt rolam. Nincs titkolnivalom, de elrettento, hogy mennyire tudja, merre jartam, mi tetszik, mi mindenre kerestem ra, stb. Privatszfera nagyon nem letezik mar a google elott...

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • azbest

    félisten

    válasz MaCS_70 #9 üzenetére

    A felhasználó beleegyezhet, hogy az adatait használja. Szóval működhetne.

    Viszont a hwsw erről szóló írását is látva, nem vagyok benne biztos, hogy teljesen korrektül megfogalmazott a pansz vagy az újságírók megfejtése. Egyrészt, ott egy panasszal kapcsolatos képernyőkép is szerepel, ami mintha nem teljesen naprakész rendszerről készült volna. Abban sem voltam biztos, hogy mindig jól használják a megnevezéseket. Egyet látok, hogy az android 8.1es készüléken nem így működik / nem így néz ki. S ha naprakész a play services, akkor lehet a régebbieken sem.

    Szóval nem vagyok teljesen meggyőzve, hogy nem egy elavult és nem támogatott készülékkel példálóznak-e, amin régi szoftver fut. S nem biztos, hogy nagy sikere lenne a felhasználók körében, ha a google letiltaná őket, amiért nincs rájuk friss rendszer. De másrészről nem is nyomoztam utána, hogy tényleg erről van -e szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák