Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz King Unique #228 üzenetére

    Azért nem érdemes ezt ragozni, mert még a mondatok értelmezése is helyenként gondot okoz,

    Igen azt észrevettük, hogy a válaszaid nem arról szólnak, amit többen felvetettek. Ez nem az én gondom szerintem.

    Pont jó példa erre már a legelső USB-s dolog, vagy akár a notebookos is.

    Igen amit felvetettél, majd visszakérdeztem, és a válasz személyeskedés, az értelmezési probléma egyértelmű, de megint miért keversz ebbe bele másokat?

    Mintha előbbinél én ténylegesen úgy gondolnám és nem lennék tisztában vele, hogy tudnak és még véletlenül sem esik le az előzmények és szövegkörnyezet alapján...

    Én csak kérdeztem, de válasz nincs csak kijelentés, ezzel mit kezdjek?

    Meg megint ugye megmagyarázunk mindent, mert jobban tudjuk, hogy pl. ki mennyi adatot tárol, nyilván a belső / külső HDD-k sem népszerűk manapság, azokat is csak viccből veszik egyre többen?

    Erről nem mutattál semmilyen statisztikát...

    Zsarólóvírusokról meg talán mintha statisztika lenne, hogy minden Windowsos gépet már kiütött..

    Tényleg minden gépen ott van? Ezt megint te mondtad nem én.

    Nem hiszem, illetve sok esetben user error kell hozzá, pl. ismeretlen email melléklet letöltése és futtatása. Utóbbit meg egy jobb AV eleve szűri és lehet nem is engedi. De ott a 0-day védelem, rollback, sandbox, védett böngésző + egyéb toolok.

    Tehát a userek ne használjanak e-mail-t? Vagy ha pl egy bank küldi ne nyissák meg mert a Microsoft ugye előbb megírtad hogy van ellene védelem, akkor miért nem adják ki? Vagy?

    Igen, pl. én. :D De általában mindenkinek akad a közvetlen környezetében olyan, aki tud benne valamennyire segíteni. Ellenben más OS esetén már nem feltétlenül.

    Tényleg a ransomware esetén tudnak segíteni? Hogyan?

    Amúgy az meg kicsit nonszensz, hogy világosan látszik egy-egy gondolatnál + az előzmények alapján, hogy mire célozgat és hogyan is érti igazából az illető.

    Eddig ez nem jött le, mert nem a válaszaid nem arról szóltak amit felvetettek mások, hanem teljesen kisarkított, logikátlan, önigazolásról.

    Majd mikor valaki ezt konkrétan leírja, akkor azzal esik neki, hogy ilyenről abszolút nem is volt szó, ő ezt egyáltalán nem is állította, de még csak nem is célzott rá stb.

    Hát igen nem is kaptam semmilyen választ arra amit kérdeztem pont ez az... Csak a fenti két mondatot, ami aztán nem válasz, és gyanítom amiket most kérdeztem arra sem fogok választ kapni.

    Ezekhez megint társulnak a fentebb említett értelmezési problémák.

    Bizony nem, mert ha ilyen problémáid vannak, akkor az nem jön ki jól egy fórumon.

    Na ezért nem érdemes az ilyenekkel vitatkozni... :N

    Szerintem is így van, ha nem tudsz válaszolni arra amikor visszakérdeznek abból amit te írtál le, akkor az ne másra hárítsd.

    és lehet másokat téríteni, hátha lesz valami eredménye is végre, esetleg nagyobb fizut adnak érte, netán más téren is érdemi változást hoz...

    Nekem nem, de láthatóan van akinél kifejezetten ez a cél...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák