Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malachi

    addikt

    válasz Pala #39 üzenetére

    hát, kb. ennyi.

    csoffadalom - most ez nagyon köcsögül és bután és egyszerűen hangzik, de férfi vagy baszod, akkor legyél is olyan, mert hidd el, hogy a nők azt várják tőled. persze ne kezdd el verni őket :D csak egyszerűen határozottnak kell lenni. nekem akkor jött rendbe az életem, mikor megtanultam nemet mondani nekik. előtte ugyanolyan reménytelen voltam, mint most te.

    a másik meg, hogy először belül kell rendet tenned, aztán ha egyenesbe jöttél magaddal és nem írsz ilyen hülyeségeket, hogy "téged mindenki kihasznál" meg lecseréled a nikkedet ilyen csoffatagról valami másra ;] akkor egyszer csak magától is menni fog a dolog.

    jó, azért nem ennyire egyszerű, persze. senki nem váltja meg a világot egy kommentben. de azért ezeken gondolkodj el. normális tag vagy, semmi okod rá, hogy kevésre tartsd magad, lófütty mindenkinek a seggébe. nem? de.

    44, Youri - ha rohadt nagy mázlijuk van, elképzelhető, hogy egymás mellett nőnek fel egymást támogatva és erősítve. és együtt élik meg azt a sok mindent. az a legjobb dolog lehet a világon. 20 évesen csak erre vágytam, de hát minden nem jöhet össze.

    [ Szerkesztve ]

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Pala #39 üzenetére

    Már megváltoztam, főleg a tavaly történtek miatt. És ez egyáltalán nem tetszik a nőknek. Nemcsak azoknak akiket régebben ismertem, hanem az újabbaknak sem. Mindegy mit csinálok, neki semmi sem jó. Ha jófiúként meghallgatom a bánatukat és meg vigasztalom őket, lelki szemét láda vagyok. Ha cinikusan a képükbe mondom az igazat, genya vagyok vagy seggfej. Már változtam épp elégszer, belefáradtam elhiszed?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák