Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Bsony #3 üzenetére

    Ne aggódj, már kerülöm az ilyeneket. :D

    Joker94: Leszartam, az összeset. Már régi eset, azóta nem találkoztam ilyen, vagy ehhez hasonlóval.

    ViZion:Az a kettő-három is kevés neki hidd el. Elpazaroltam 1-2 évet az életemből az igaz, de a jó pap holtig tanul. :D

    The DJ:Igen, igazad van de nagyon. Az ő fajtájától lehet a legkevésbé is várni bármit. Volt pár igazán kellemes óra vele, de az is épp elég volt belőle.

    UnSkilleD & tDr1v3r: Köszönöm hogy elolvastátok.

    PetX: Bár tudnék hinni neked, de legyen igazad.

    alienpapa: Dehogy vagy bunkó csak nyers. De nem baj. Balfasz vagyok, na és? Velem mindig ez van. Én mindig a farok rossz oldalán állok.

    laleh: A szerelem szép dolog nagyon is. Csak sokat kell érte fizetni ha meg is akarod kapni.]

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Naveno #15 üzenetére

    Szerintem nem tolódott semmi sehová, csak a nők irányítanak mindent. A harminc felettiekkel az a bajom hogy szinte mindnek van gyereke, ha meg még nincs akkor mihamarább akar. Én meg nem akarok kölköt a nyakamba. Legalábbis még.

    nemdan: Nem ám. Egyik sem létezik. Csak ráragasszák a titulust azt kész.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Hisztogram #20 üzenetére

    Mondom balfasz vagyok, ezt már nem egyszer beismertem. De hát ez van. És csóró is vagyok. Nem tiszta hogy kire vagy mire gondolsz amikor a pedofíliát emlegeted. Rám vagy a pasijára? Adta vagy nem adta volna magát, lényegtelen. Ez egy régi sztori, akkor örültem volna neki ha összejön.

    Tibi86: Mondom velem mindig ez van ha találok egy csajt aki megtetszik és tudnék vele mit kezdeni. Barátnak szemetes ládának ideális vagyok, pasinak egyáltalán nem. Köszönöm a jókívánságot, igyekszem élni vele. :R

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Hisztogram #27 üzenetére

    Nem haragudtam meg csak megjegyeztem a neved :D. Tűrtem én már ennél sokkalta durvábbat is. Pénzt hogy tartalékoljak ha munkám sincs pillanatnyilag? Ép most kellett kompletten rendbe rakatni a fürdőszobát, a csap letörött, a budi eldugult stb. 50 rongy ugrott is. Momentán nagyon passzív és cinikus vagyok a nőkkel, nem kell egy sem most. Majd évek múlva talán fog kelleni, de addig a hátam közepére sem kívánok egyet sem. Önző meg nem tudok lenni, mindig azt figyelem hogy tudnám boldoggá tenni a másikat.

    Calibra72: Köszönöm a gratulációt és a részvétet is. Azt azért nem hinném hogy szarvaim lennének vagy válás. Csak ugyan az lenne mint ami most is van. Utálom a nőket de nagyon.

    orichalcos: Szerintem nekem semmilyen korú nővel nem érdemes kezdenem. Úgyis átvernek, mindegy hogy 18 alatti, 20-30 feletti. Mind átvernek, hazudnak, kihasználnak.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Viszlát #32 üzenetére

    Ez már túl nőies és finom. Nyugodtan lehettél volna keményebb is, kibírom. Igazad van, a felsoroltakon kívül nem sok pozitívum volt benne. De most komolyan, kell ennél több hogy egy csaj megtetszen egy pasinak? Szerintem nem. Helyes pofi, csöcs, segg és kész. Némi jófejség is kell és kész főnyeremény. Igen, jó sok kört lefutottam hiába. Csak meg akartam szerezni magamnak, de árnyékra vetődtem megint. Nem akarok én senkinek semmit a nyakába varrni. Ez is csak egy sztori volt a sok közül. Egy kérdésem volna, miért nézzek magamba? Mit keressek?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Pala #39 üzenetére

    Már megváltoztam, főleg a tavaly történtek miatt. És ez egyáltalán nem tetszik a nőknek. Nemcsak azoknak akiket régebben ismertem, hanem az újabbaknak sem. Mindegy mit csinálok, neki semmi sem jó. Ha jófiúként meghallgatom a bánatukat és meg vigasztalom őket, lelki szemét láda vagyok. Ha cinikusan a képükbe mondom az igazat, genya vagyok vagy seggfej. Már változtam épp elégszer, belefáradtam elhiszed?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Hisztogram #43 üzenetére

    Köszönöm, remélem úgy lesz.

    Viszlát: Nem vagyok felháborodva, csak elmeséltem egy újabb sztorit a balfasz dolgaimról. Mivel nem sok barátnőm volt, tapasztalatot sem tudtam szerezni. Talán igazad van és nem vagyok érett se agyilag sem sehogy. Igen, meg akartam magamnak szerezni mert tetszett nagyon. Több mint egy év után vallottam be neki az érzéseimet. Ez nem becsapás volt, csak erről nem tájékoztattam őt. Mert nem akartam hogy megtudja. Ha hamarabb elmondom neki akkor hamarabb elhajt. Én nem hazudtam neki soha. És másnak sem szoktam hazudni. Én őszinte embernek tartom magam. Ha gondom vagy problémám van azzal akit szeretek, inkább elnézem neki a rossz dolgait vagy elhallgatom és nem szólok neki. Ez hazug emberré tesz szerinted? Mert ha igen, akkor már hazug is vagyok nem csak balfasz és éretlen. Nem közelítek a harminchoz, már át is léptem 2 éve.

    Malachi: Lassan 33 évesen szerintem már öreg vagyok bohócnak. Én már így fogok megdögleni. Nem fogok megváltozni. Se munkám, se pénzem, se nőm. Mégis minek tartsam magam ha nem egy oltári nagy balfasznak?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Youri #57 üzenetére

    Nem szenvedek miatta. Lehet igaza van Malachi-nak, de már annyi mindent kipróbáltam hogy unom már az egészet. Mert mindig ez van.

    Viszlát. Gondolj nyugodtan azt, amit csak akarsz rólam, de ne feledd nem ismersz. És kérlek engedd meg hogy gratuláljak a sikeres és a boldog életedhez. Biztos hogy ez a kettő megvan neked, mert más különben nem lennél ilyen okos.

    Malachi: Köszönöm hogy védelmed, de vettél de felesleges. Meg tudom védeni magam. Olyan vagyok amilyennek leírtál. Nem volt sok barátnőm, összesen két hosszabb kapcsolatot tudok felmutatni az életemben. Egy 11 hónaposat és egy 1,5 éveset. A többi két hétig, vagy egy-két hónapig tartott. Vele sem csak dugni akartam, hanem barátnőmként szerettem volna. Igazad van mindenben amit leírtál, pontosan ez van. Arra alapozok ha őszintén viselkedek akkor az jó pont lehet és mégsem viszem semmire. És igen, rohadt nagy a szeretet éhség bennem. Régóta nem éreztem azt hogy anyámon és a nővéremen kívül bárki más is szeretne. Ha össze haverkodok egy nővel, aki jó fej és ne adj Isten még jól is néz ki, azonnal elkezd járni az agyam. Azon hogy hogy tudnám őt megszerezni magamnak és hogy vajon van e esélyem nála meg ilyenek. Ha nagy nehezen rá szánom magam a kezdeményezésre akkor két dolog szokott történni. Lecsúszok róla mert túl sokáig vártam, vagy a szokott szöveggel jönnek. Szóval teljesen igazad van. :R

    big-J: Nagyon jó a hozzászólásod! Tetszik. :C . Ne aggódj, nem fogom ezt kapni mert többet nővel én nem próbálkozom az életben.

    Hisztogram: Nem baj a boncolás, szeretem a fájdalmat :D . Pénz nélkül nehezen megy a kiutazás külföldre és angolul sem tudok jól. Pár szót elmakogok, de semmi több. A kereszt dologról meg annyit hogy nagyon úgy fest nekem ez a keresztem.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz polgi803 #66 üzenetére

    A nővére szerint apa komplexusa van. Mivel épp abban az évben vesztették el apjukat amikor ők járni kezdtek, ezt még meg is értem. Nem láncolta az semmivel sem magához. Úgy tudom a csaj ballagási buliján jöttek össze. A pasas kikezdett vele és már jártak is. Csak arra lennék kíváncsi hogy mit fog mondani a pasinak ha az gyereket akar. Lassan 40 lesz pasas, azaz rendesen benne van a korban, a csaj meg idén lesz 22. Hát nem tudom, de érdekesen festenének egy szülői értekezleten.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz ViZion #72 üzenetére

    tudom hogy nem hülyeség, de nincs és nem is lesz rá pénzem hogy kimenjek. Anyámmal sem tehetem meg hogy csak úgy itt hagyom egy rakás tartozással. A nőkkel kapcsolatban meg feladtam mindent, legalábbis pár évig biztosan.

    Viszlát. Nem gúnyolódtam és sértett sem vagyok. Csupán válaszoltam. De higgy amit akarsz.

    Angel1981. Búsuljon az aki akar, én biztos nem. A gyerekes nőkről meg annyit hogy egy cseppet sem komolyabbak. Az utolsó nőmnek is volt kölke mégis egy hónap után kidobott és ment a pénzesebb faszihoz. Épp azért mert ő anya, megengedheti magának a hülyeséget főleg ha már 20 évesen szült.

    8th. Mert én ilyen vagyok. Ha már tetszik a csaj akkor hónapokig, évekig húzom a dolgot mielőtt elmondom neki. Vagy még akkor se. Tudom hogy én szopattam meg saját magam. De ez van.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #82 üzenetére

    Ő is korán kezdte, ha jól tudom még 14 sem volt. Persze azt is egy jóval idősebb faszival csinálta. Igen, pontosan az van amit leírtál. Rohadtul negatív az élet tapasztalatom. Nem sok jóval kecsegtetett az élet eddig. Ennyi szar után hogy legyek pozitív? Más is mondta már hogy nagyon gáz ez a hozzá állás. Majd ha lesz valami pozitív történés hosszabb időn át akkor talán megváltozik, de addig kötve hiszem. Hiába mondod hogy minden ember más, én nem ezt látom. Hazudni mindegyik hazudik, az őszinteség csak egy szó manapság. Én azt látom hogy mindnek van valami takargatni valója és azért mindent elkövet hogy az ki ne derüljön. A két felsorolt nő típus közül épp tavaly fogtam ki az elsőt. Szóval ez is kipipálva, a következő talán az " igazi" lesz, bár tudom nem létezik ilyen.

    IGN85: Régebben meg épp az volt a baja a nőknek hogy túl rámenős vagyok. Hamar a lényegre tértem és épp ez miatt lettem dobva. Ezért váltottam erre a kivárós stílusra. Ha egyik sem jó nekik akkor mi lehet a tuti recept? Az msn meg azért volt a beszélgetéseink főszereplője mert nem a szomszédban lakott. Pécelen lakott én meg pesten, én dolgoztam ő meg suliba járt. Ez volt a legegyszerűbb megoldás a beszélgetésekre.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz raziel01 #90 üzenetére

    Nem vagyok álom pasi, de bányarém sem. Jó dumám az van. Viszont pénzem az nem sok, így munka nélkül. Ha meg lenne munkám, akkor meg a fizum menne el a sok tartozásra. Szóval rám a lehetetlen szó igaz.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #92 üzenetére

    Én most épp annak tudok örülni hogy fel lett újítva a fürdőszoba meg a budi. Nem jó az ha bokáig ér a trágya lé :Y . tudom ismerkedni kéne meg eljárkálni, de pénz és haverok nélkül nem egyszerű. Hinni az igaziban, meg az igaz szerelemben, manapság? Hát ez érdekes lesz, de megpróbálom.

    raziel01: Mindegy hogy fiatal vagy idősebb, mind kettőnek a pénztárcád vastagsága fontos, csak más más okok miatt. A fiatalabbnak azért hogy vidd el bulizni, meg hogy tudjon villogni a barinői előtt. Az idősebbnek meg azért hogy fizesd az albérletét és a kölke iskoláját vagy óvodáját. Én is rohadtul tudom irigyelni azt akinek nagyon megy a nőzés.

    Pala: Élni lehet nők nélkül, de az milyen élet? Mert hogy nem teljes az tuti. Én nagyon unom már a két kezem használni, szóval jó lenne már más is, nem csak verni állandóan :W . A szabadság részével teljesen egyet értek, csak már ezt is unom mert túl régóta van ez.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Hisztogram #99 üzenetére

    Eddig is haza adtam az utolsó fillérig. Szóval nem értem a válaszod.

    Joker94: Pár évig biztosan nem fogok próbálkozni az tuti. A tavalyi csalódás jó időre kiirtotta belőlem a nőkbe vetett kevéske bizalmam is. Férfi volnék igen, de ritka elbaszott fajta valószínűleg.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Viszlát #112 üzenetére

    Én is sajnálom hogy ilyennek látsz. A hozzá állásom addig biztosan nem fog változni amíg az ellenkezőjét nem tapasztalom. Erről viszont nem tehetek. Igazad van ezt elismerem, de a sok fikázás helyett egy csöppnyi támogatás vagy együtt érzés sokkal többet segítene. Tudod pont az ilyen viselkedés miatt szakítottam meg a kapcsolatot jó pár barátommal. Tulajdonképp az összessel. Nem arra van szükségem hogy a hibámat a pofámba mondják állandóan. Ezekről tudok én is, nem kell még az orrom alá is dörgölni. De legalább te sajnálod, a volt "barátaim" elintézték annyival hogy meghülyültem és hagytak megfulladni a saját szaromban. Épp azért írom le ezeket a sztorikat és beszélek róla, hogy meg oldást találjak rájuk. De ha állandóan a pofámba mondják hogy mekkora szar vagyok és hogy minden amit teszek az szar akkor hogy javítsak a hibáimon? Ezt mond meg nekem kérlek. Az utolsó munka helyem is ezért hagytam ott, mert nap mint nap ezt vágták a fejemhez. Ezek után álljak pozitívan az élethez? Mosolyogjak mindig hogy szép az élet, van miért küzdenem? Lófaszt!

    The DJ: Al Bundy örök!!!! :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Loresz #119 üzenetére

    Önbizalmam nincs per pillanat. Nulla, nuku, nyista, el vitte a cica( vagy az a ribanc tavaly). Nincs mire építkeznem.

    Könyörgöm a nick nevemről szálljatok már le. Ez volt a becenevem amikor katona voltam. Mindenki kapott valamit a vezeték neve vagy valamilyen rá jellemző tulajdonság alapján. A Major lett a Médzsör( vagy őrnagy úr), a Szabó Pityu lett a Taylor, a Kollár Kollár maradt, de volt ott Jarod, Kakesz és még sok sok hasonló. Ez egy becenév, rám ragadt és tetszik is. Minden hova ezzel a névvel regisztrálok, MW 2-3, F1 stb. Mindenhol ezt használom.

    Misály: Azért hanyagolom a volt barátaim, mert nem hallgatták. Csak a saját bajukkal foglalkoztak, az enyém egyiket sem érdekelte. Ha beszélgetni akartam velük, a saját bajukat, problémáikat elsírták, de az én dolgaimról magasról szartak, vagy leugattak. Asszem 16 év barátság után nem ezt érdemlem. Én mindig ott voltam mellettük minden szarban, vígasztalltam őket és mit kaptam vissza amikor én kerültem szarba? Semmit. Meg sem hallgattak vagy a mondandóm közepén témát váltottak. Barát az ilyen? Szerintem kurvára nem.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Vakegérke #130 üzenetére

    Te sokkalta többet segítettél mint ők, öreg cimbi. Jó a kérdésed, nem tudom a választ rá. Talán ha megkérdeznénk őket választ is kaphatnánk, de azt kétlem. Le sem szarnak tavaly óta, nem hiányzom senkinek, úgy hogy ennyit a 17 évről. Lehet álom világban éltem és tavaly felébredtem :W .

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz BiP #135 üzenetére

    Én már annyi mindent próbáltam, hidd el, egyszerűen nem ment. A határozottság kevés, kurva kevés. Lehetek a leghatározottabb ember a földön, de ha nem elég vastag a pénztárcám mit érek vele? Tök mindegy hogy fiatal vagy idősebb, mind a pénztárcám tartalmára kíváncsi. Volt még régen egy csajszi, össze jöttünk, jól meg voltunk két-három hétig. De amikor kiderült mennyit is keresek az adott melóhelyemen és mekkora a tartozásom a bank felé, azonnal repültem. Persze nem ismerte be hogy ez a baja, azt mondta hogy nagyon emlékeztetem a volt pasijára. Ja hülyék meg a túl oldalon. Semmi olyan előjele nem volt ami arra utalt volna hogy neki a pénz számít. És tessék, szakított mert nem kerestem eleget.

    SymbianOS: De hogy is vagy nyers.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz baraksumoron #141 üzenetére

    OMG OMG, Ez hatalmas!!!! Az új példa képem! Jani akarok lenni!!!!

    Vakegérke: Nagyon ritka az olyan csaj aki nem a pénztárcám lesi, kb mint a fehér holló. Még kevesebb az amelyiknek saját lakás/háza van. Manapság az van, hogy a nők elvárják azt hogy nekik semmit se kelljen a kapcsolatba vinni. Legyen házad/lakásod, kocsid és zsíros fizetésed amit majd ők jól elköltenek. Semmit nem hajlandóak tenni a közös életért, csak bele akarnak kerülni a paradicsomba és ott élni amíg lehet. Hol van már az hogy ketten élnek kapcsolatban és ketten küzdenek meg az élet viszontagságaival? Sehol, kihalt teljesen. Az az 1-2 kapcsolat ahol még él és működik ez a dolog, ritka. Én mindig úgy képzeltem egy jól működő kapcsolatban mind két fél segíti egymást, közösen tűznek ki célokat, közösen érik el és közösen szenvednek ha nem sikerül. Ehhez képest ma mi van? A nők elvárják hogy kész picsa meleg málé legyen meg mindenük és nekik csak a seggüket kelljen beletenni a jóba.

    A gyerek témában csak egy gondom van, de asszem ezt már letárgyaltuk párszor. Az nem baj ha van a nőnek, de nehezen tudnám úgy szeretni és törődni vele, mintha az enyém lenne. Pont azért mert más pasinak a kölke. Ha már gyerek az legyen az enyém, ne egy másik pasié. Karon ülő gyerekkel nem tudok mit kezdeni, inkább azokkal akikkel már lehet dumálni, ökörködni. Köszönöm a véleményed, hogy szerinted nem lenne nehéz egy gyereknek megszeretnie engem. Ezt jó tudni. Eddig azt hittem, hogy az ismerősök gyerekei csak azért kedvelnek mert gyerekesen viselkedem velük. Hát ha ez pozitívum akkor jól érzem magam.

    Szerinted melyikből válogassak elvált vagy özvegy? Aggszűzzel nem akarok kezdeni, azt meghagyom annak akinek ez a fétise ;] .

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz rep3at #147 üzenetére

    Gratula! :C

    Vakegérke: Biztatónak biztató, csak még egyenlőre nem akarok nőzni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz capulet75 #152 üzenetére

    Na egy ilyen csajnak bemutathatnál engem, pont ilyenre vágyom. Csak sajnos nagyon ritka az ilyen.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Bsony #158 üzenetére

    Nem vagyok depis, már. Maga biztos sem. Gyúrni nem akarok, mert az nem érdekel.

    Chaser. Csodálkozol? Mióta láttam az önszopás.com oldal csak azt csinálom. :D :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kolondrum #178 üzenetére

    Ezt most töllem kérdezed?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kolondrum #183 üzenetére

    A pasiján kívül kívül kell még valaki akinek elsírhatja a búját-bánatát és ha szarban van hozzá fut vigaszért. Ezen felül még kell neki 1-2 pasas akikbe Plátóian, de szerelmes. Állítása szerint boldog így, bár én ezt erős hazugságnak vélem. Szerinted minek neki 3 pina nyaló kutyuska, papagáj, hörcsög meg egyéb állatok? Szeretet hiánya van de nagyon, az állatain legalább kitöltheti. Azoktól legalább vissza is kapja.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kolondrum #188 üzenetére

    Hát nem nagyon. És még ő állítja be magát érettebb gondolkodásunak a kortársainál. Pffff. A dugáshoz talán, de beszélgetni nem.

    Chaser: A csivava meg a yorki nem pina nyaló, édes kis kutyi-mutyik? De azok.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #207 üzenetére

    Igyekszem figyelni ezekre a dolgokra, majd beletanulok a sokadik írás után. Ez még csak a hatodik volt. Kapok ötletet, javaslatot Vakegérkétől és Kalandortól is.

    Nehezen merek bepróbálkozni a nőknél, még ha látható jelei is vannak annak hogy tetszem neki. Tudom, nehéz megérteni ezt az egészet. Én ilyen vagyok. Sokáig el szoktam húzni, van hogy bepróbálkozom, van hogy nem. Általában hagyom veszni az ügyet.

    Azt meg hogy ő tényleg barátnak hitt erősen kétlem. Ha tényleg barátja lettem volna akkor nem traktált volna a pasija dolgaival. Arra ott van a barinője, traktálja azt. Épp azért volt képes folytatni mintha mi sem történt volna mert hazudott arról hogy ő is érzett irántam valamit. Az "igaz szerelme" megmaradt, szóval hol érdekelte érzek e iránta még valamit? Ha tényleg érzett volna bármit is, nem úgy folytatja.

    Nem szextárgynak kellett volna hanem barátnőnek. Nem csak a bugyijába akartam bejutni, hanem szeretni őt tiszta szívemből. Ezt el is mondtam neki de nem érdekelte. Ha valóban igazad van és ő csak barátként kezelt végig, valószínűleg nem cselekedett volna úgy ahogy, hanem először leülünk és megbeszéljük ezt. De nem így tett csak a pasijáról mesélt állandóan. Az hogy nekem problémám van, kurvára nem érdekelte. Kellet neki egy lelki szemetes láda és kész. Az hogy meg én barom bele estem, még jót is tett az önbizalmának. Ezek után bármit megtehet a pasikkal. Így is úgy is rajongani fognak érte, akár megdugatja magát velük, akár nem.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #221 üzenetére

    Nézd, engem kurvára nem izgat hogy és milyen módon baszik ki vele a pasija. Ezt mondja annak akit ez érdekel. Nála nem őt percig tartott a műsor hanem hosszú hónapokig. Az meg hogy meghallgatott, segíteni próbált egy nagy kamu. Csak okoskodott, hogy szerinte hogy kéne élnem az életem. Na majd egy 20 éves fruska megmondja a frankót egy 30 feletti pasinak hogy élje az életét. Ugyan már. Ez egy vicc. Nekem rohadtul nem természetes hanem genya dolog csak akkor keresni valakit ha bajom van a világgal. Az nem barát, hanem egy szükséges valaki aki éppen ráér.

    capulet75: Ezt hányszor megtettem, csak nem pálinkával hanem wiszkivel. Tuti megoldás. :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #225 üzenetére

    Jó de gondolom neki nem csak a problémáidat mondod el. És nem járkálsz össze vele majd minden nap ha szakítasz a nőddel. Egy ideig még érdekeltek a bajai, de amikor már állandóan azzal kezdte hogy így a pasim úgy a pasim, már agyfaszt kaptam tőle. Akkoriban nekem nem volt problémám, persze hogy elmondhatta nekem az ügyes-bajos dolgait. Nem érzem azt hogy a barátja lettem volna. Kellett neki egy fasz akinek sírhat ha baja van azt kész. Az meg hogy a másikkal mi van le sem szarja.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    Az az egy szem barátom aki megmaradt, na ő tényleg úgy viselkedik ahogy illik. Meghallgatja a bajom, tanácsot ad, próbál segíteni ahogy tőle telik. Ha éjjel kettőkor felhívtam zokogva hogy nem bírom ki, segítsen, indult és át jött azonnal. Én viszont teszem ugyan ezt. A csaj soha nem tett ilyet értem. Ha meg is hallgatott nagyon rövid ideig. Azt is csak azért, hogy ha befejeztem a mondókámat rögtön a pasija faszságairól meséljen. Ez kicsit olyan mint az éhező etióp előtt két pofára zabálni a hatfogásos vacsorát. Lásd nekem van valakim, neked meg nincs mert szar alak vagy. Köszi, tényleg kurva jó barát vagy. Ez a csaj mindig is ilyen volt, okosabbnak, szebbnek hiszi magát mindenkinél. Pedig majdnem kétszer idősebb pasija van mint ő maga. Melyik 30 feletti pasi ne örülne annak ha egy 16 éves kis buta picsa lenne belé szerelmes? Semelyik. Az, aki meg azt mondja hogy nem örülne ha egy jóval fiatalabb csaj lenne szerelmes belé, az töketlen vagy hazudik.

    A volt haverom is egy olyan csajjal él már három éve akit azelőtt mindenféle buta, szőrös lábú, ostoba kurvának elhordott, most meg úgy hívja hogy édesem, szerelmem. Pedig hazudik, csak kihasználja, mert a csaj megbolondul érte. Persze hogy örül neki hogy van egy fiatalabb csaja, akit bármivel be etethet. Alig kezdtek járni, máris vetetett a csaj nevére egy plazma tv-t, hamar lett konyha bútoruk és a csaj szülei befizették őket egy wellness hétvégére. Mi ez ha nem kihasználás? Ugyan ez igaz erre a csajra is, csak kihasználja a faszi amíg lehet aztán mehet a levesbe.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #229 üzenetére

    De gondolkodtam, a munka ügyi központban tájékoztattak a lehetőségekről és a képzésekről. De igazán értelme nincs, mert a kirendeltség vezető dönti el személyre szólóan ki mehet a képzésre és ki nem. Meg épp a múlt héten járt le a 90 nap, így már a juttatás sem jár.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #233 üzenetére

    Ő maga mondta el amikor csoportos tájékoztatót tartott. Rettenetesen nagy a túljelentkezés és azért kell ehhez folyamodnia. Tudok az önkormányzatos dologról is, a héten megyek juttatásért kuncsorogni.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #236 üzenetére

    Hát nem igazán. Nem találtam olyat ami érdekelne. Igazából az érettségivel is kitörölhetem. Jogsit le kéne rakni és akkor mehetnék sofőrnek. Az a nekem való meló, egyedül a semmi közepén kocsit vezetni. mindig jobban csíptem az olyan melókat ahol nem kellett máshoz igazodni, ahol lehetek a magam ura.

    Valdez: Nekem is ezt mondogatják állandóan. tulajdonképp azóta amióta nőzni kezdtem.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #239 üzenetére

    Jelenleg semmi sem egyszerű. Ne érts félre, nem a tanulással van bajom, csak csöppet magam alatt vagyok. Tavaly végre megszabadultam attól a fos melóhelytől és átmentem egy másikhoz, amiről azt hittem sokáig fog tartani. tévedtem. alig 1,5 hónap után kirúgtak és azóta is itthon verem a verni valót. Nem újdonság, volt már ilyen nem egyszer. Ez mindig akkor van amikor azt hiszem kezdek egyenesbe jönni. Aztán pofára esek.

    A jogsi a nagyon távoli jövő zenéje. Álmaim meg nincsenek. a sofőr meló is csak azért tetszik mert egyedül csinálhatom. Mivel nagyon úgy fest egymagam maradtam a magányomban, akkor a melóban is legyek egyedül. Köszönöm a jókívánságokat :R .

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #242 üzenetére

    Kiegyezhetnénk a biciklizésben? Fusson a halál, de bringázni azt szeretek. Egy olyan meló kéne nekem ami nincs túl messze és akkor tudnék munkába járni bringával.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #245 üzenetére

    Ne már, nem szeretek futni. Na jó majd meglássuk.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz BiP #247 üzenetére

    Pedig az a 200 méter reális lesz a cigis tüdőm miatt :D . A felkeléssel nekem sincs gondom, inkább az elalvással, vagy beindul az agyam és agyalok valamin, vagy csak szimplán nem tudok elaludni.

    Viszlát. Oké utána járok és kösz a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kassadin #254 üzenetére

    Ezt honnan veszed hogy sajnáltatom magam? Pont arra van a legkevésbé szükségem.

    krizmo_: Kinek nem az az alappillér? Nőtől azért ritkán lehet ilyet hallani.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #259 üzenetére

    Hát tudod, ha tehetném én halálra zabálnám magam :D. A jóból sosem elég. Fura egy csaj vagy, mással nem lehet ilyen témában beszélgetni mert tabunak tartja vagy szégyenlős.

    Kassadin: Pedig nem állt szándékomban sajnáltatni magam.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Viszlát #262 üzenetére

    Akkor csak én futottam össze prűd picsákkal.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #266 üzenetére

    Nem is kicsi szükséglet. Csak nekem már jó ideje nélkülöznöm kell.

    Viszlát: Mondom, csak én futottam össze prűdekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz rep3at #269 üzenetére

    Ezt nem értem, ő várt rád 5 évet , végre megkap és te bánkódsz az 5 év miatt?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kassadin #270 üzenetére

    Az hogy jelenleg pesszimista vagyok és negatív a hozzá állásom, elismerem. Régebben nem voltam ilyen. Tenni fogok ellene ígérem, csak egyenlőre nehéz bele kezdeni.

    krizmo_: Basszus én miért nem akadok ilyen nőkbe. Minden tiszteletem a tied :R . Irigylem a párodat.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #275 üzenetére

    Téged zavarba lehet hozni?? Miért mit mondtam?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz rep3at #277 üzenetére

    Neked akkor sem kéne bánkódnod.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz rep3at #281 üzenetére

    Azt nem értem neked ez miért fáj. Nem te vártál rá évekig, nem te sírtad tele a párnát. Mire fel fáj a szíved? Most együtt vagytok nem? Akkor minek a múlttal foglalkozni? Örüljetek hogy együtt vagyok azt kész.

    Chaser: Na de most komolyan, minek a múlton rágódni? engem speciel nem érdekelne hogy annyi ideig vártam rá. Ha már megkaptam akkor meg boldog vagyok és csak azzal törődök.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Chaser #284 üzenetére

    Jó akkor hülye is vagyok b+! Normálisan kérdezek valamit, ráadásul nem is tőled, erre le vagyok hurrogva. Hagyjuk, leszarom.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz krizmo_ #299 üzenetére

    Melyik ez a cikk?

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Hisztogram #314 üzenetére

    Épp ezt akartam én is kérdezni. Nem ér előzni! :D

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz Kantorpe #328 üzenetére

    Azért remélem nem csak rajtam röhögsz. Bár az is egy vélemény.

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

  • Csoffadalom

    tag

    válasz DrGonzo22 #330 üzenetére

    Ez durva. Kis híján telitalálat, de attól még süllyed. Azzal nem tudok vitatkozni mi jött le neked az írásokból, mert elég jól kiismertél. Pontosan olyan lettem/vagyok amilyennek leírtál. :R

    Tavaly valami eltört vagy összetört bennem. Megváltoztam, nem is kicsit. Csak a szar oldalát látom mindennek. Csak azt tudom mondani mindenre hogy ezt nem nekem találták ki, ez nem nekem való, én erre nem vagyok képes. Nem tudom hogy ez másnál hogy megy egy szakítás után, nálam így alakult. Régebben is pesszimista voltam, de ez tavaly óta tízszer erősebben van jelen. Ez mellet még cinikus seggfej is lettem. Pofátlanul a képébe mondom bárkinek a véleményem és nem érdekel hogy ezzel esetleg meg bántom, vagy megsértem az illetőt. Úgy érzem eleget bántottak, megaláztak, átvertek már engem, itt az ideje vissza vágni. És nincs ez miatt lelki ismeret furdalásom. Nem bánom meg amit tettem.

    A sokat emlegetett ex-em(Piros Pozsga) is azzal piszkált, hogy tavaly óta nagyon rossz irányba változtam. Igaz, ő már évekkel korábban ezt állította, pedig akkor még meg sem történt az ami tavaly. Nem akarok begyógyultnak hitt sebeket tépkedni, ezért beszélni sem szeretnék róla. Lényeg az, hogy most belátom igaza van, de előtte cáfolnám.

    Az önértékelésem romokban van, az önbizalmam szintén. A külsőmmel nincs gondom, az szerintem úgy jó ahogy van. Inkább a kapcsolatokkal van bajom. Hogy miért nem tudok megtartani senkit magam mellett huzamosabb ideig. Összesen két hosszabb idejű kapcsolatot tudok felmutatni az életemben. Az egyik 11 hónapos volt, a másik másfél évig tartott. Ha elkezdek járni egy nővel, az első gondolatom mindig az hogy vajon eléri vagy meghaladja e kapcsolatunk ezt a hosszúságot. Hát eddig egy sem volt ami megközelítette volna bármelyiket is.

    Minden párkapcsolatom álom szerűen indul, jól alakul, aztán hirtelen elszaródik és mocskos módon véget ér. Ezek után persze összezuhanok, el vagyok keseredve. Ez vagy pár hónapig tart, vagy jó pár évig. A mostani még eltart szerintem pár évig. Mindig keresem a válaszokat a miértekre. Nagyon sokat szoktam agyalni a dolgokon, majd kiválasztom azt ami a számomra a legmegfelelőbb és azt nevezem meg az okként. Hogy ezért meg azért nem volt jó és amazért nem alakulhatott volna jól az egész.

    Talán épp ez miatt, talán már ideje volt, de az egyik legjobb(vagy annak vélt) barátomat is elvesztettem tavaly. Én azt mondanám alap járaton seggfej volt, sok szarságot elnéztem neki. Már egy ideje érett bennem a dolog, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot. Rengetegszer eltűrtem neki, olyan dolgokat amikért mások már rég beverték volna képét, vagy felnégyelték volna. Azt nem vetted észre, vagy nem jött át az írásokból, de én sokáig szoktam tűrni. Majd mikor már nem bírom tovább, atombomba módjára felrobbanok. És akkor mindennek vége. Vele is ez volt. Évekig tűrtem a szemétségeit, azt hogy átver, hülyének néz, agyagilag lehúz. Tavaly elegem lett belőle és lezártam a barátságunk cirka 16 év után.

    A dohányzásról. Ez az egyetlen amivel vitatkoznék. Nem fogok leszokni róla. Képtelen lennék rá. Majd ha ezer forint lesz egy doboz cigi ára akkor talán, de addig biztos nem. Ez az egy káros szenvedélyem van. Nem iszok kávét, nem drogozom, nem verem el a pénzt szerencse játékokra és csak ritkán iszok alkoholt. Ez az egy dolog had maradjon meg nekem, ha kérhetem. A tanácsod, hogy tűzzek ki magamnak célokat, tetszik. Sőt, el is kezdtem gondolkodni milyen célok lehetnének megfelelőek nekem. Még nem találtam meg, de keresem. Tudom változtatnom kell az életemen, a viselkedésemen, szinte mindenen. Ígérem megteszek minden tőlem telhetőt a siker érdekében. És ha el is bukok, legalább azt elmondhatom magamról hogy megpróbáltam.

    Köszönök mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Új hozzászólás Aktív témák