Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz #16820480 #20 üzenetére

    Hát, pl. amikor voltunk haverokkal nyaralni, akkor utána én vágtam meg a videókat, és már nem emlékszem melyik, de valamelyik ilyen oldalon szórtam szét a vágott anyag egy részét.

    Szerintem sokan vannak ezzel így, hogy előfizet annyira amennyire kell, megosztja pikkpakk, aztán kész is. Ezekről meg nyilván nem fogsz a büdös életben tudomást szerezni, hiszen nem tartozik rád.

    A nyilvános, elterjedt fileok nagyrésze valóban warez vagy firmware vagy driver vagy valami hasonló, széles réteget célzó cucc. Ez nem jelenti azt, hogy maga a szolgáltatás rossz/gonosz.

    Mondjuk legyen a tök kézenfekvő példa:
    olyan baráti társasággal akikkel ritkán találkoztok elmentek nyaralni, az ebből készült kép/hanganyagról valaki vállalja, hogy készít nézhető verziót.
    Namost ha nincsenek ilyen oldalak, hogy juttatod el a készítőnek azt a ~40gb-nyi anyagot/fő?
    A készítő hogy juttatja vissza a kész ~8gb-os videót?

    Mert ezeken a site-okon kívül ha jól tudom a pendrive postázgatása van alternatíva kb.

    Jah, mielőtt fix ip + ftp server vagy hasonló megoldással lealáztok, vegyük figyelembe, hogy átlagjúzerekről beszélünk :)

    VIC20: nem, de előbb-vagy utóbb mind az lesz :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák