Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jerry311

    nagyúr

    válasz Boond #42 üzenetére

    főleg az események fényében.

    Aha. Persze. Mert azóta nem volt már vagy másik 5 terrorcselekmény itt-ott a nyugaton.

    De ha már itt tartunk: datasimnél nem kell személyes adatokat egyeztetni. Hány darab end-to-end titkosítással rendelkező text / voice / video képes szoftver létezik, aminek csak adat kell?

    Látszat intézkedés ez, semmi több.
    Az egyetlen amit elérnek vele, hogy a nem egyeztető ügyfelek egyenlegét zsebre lehet tenni. = Dobtak egy kis alamizsnát a telekom cégeknek, hogy picit csendben maradjanak.

  • errorcode06

    őstag

    válasz Boond #42 üzenetére

    Egy évig érvényesek. Nyilván ha töltenéd, megint kellenének az adatok, de ha valami szürke/feketére kell, nem túlságosan nagy dolog megoldani.

    Most nézem, jófogáson, sőt itt is árulnak előre aktiváltat...

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

  • zolee001

    őstag

    válasz Boond #42 üzenetére

    Mindenkinek szive joga,hogy mit olvas és hol, én is a cikk miatt irtam ide a felháborodásmat
    Ahogy nézem szinte mindenki egyetért azzal,hogy ez az egyeztettés totál felesleges dolog és ugye rögtön ki is bukik a disznoság amiröl a cikk is szol ugye

    Komment dolog, ki miatt is szünt meg szinte az összes portálon? (az indexen is igen)
    Emlékeim szerint 2010 2011 körül hozták azt az ominozus törvényt (a gyökér gyurcsány lehetett ugye?)
    No de lépjünk tul az országhatárokon, a többi eu országban annyi simet veszel a helyi benzinkuton ,tesco,billa,stb stb üzletben,hogy a fülünkön folyhat ki

    Harmadik dolog, már többször belefutottam ebbe és most is megkérdeztem az adategyeztetésnál,hogy 0 infot kérnek ha dijcsomagot válltok,hüséget kötök stb stb stb
    Magyarul,tudod az illetö T elöfizetö nevét cimét és ész nélkül rendelhetsz be neki szolgáltatást,hüséget stb
    egy árva adatot nem kérnek,0 azonositás.
    ugy vanak vele,hogy majd elpereskedik a barom user ha nem ö rendlete be és bizonyitsa, király cég na
    Akkor a heti ászf modositások amik jönnek sms ben,képtelenek megirni egy ászf-et? ki kellene rugni a jogi osztályt és irástudoikra cserélni öket.
    Végül,a magyar kormány miért segiti támogatja 10 millával a T gané székházépitését?[Beszakadt egy födém a Telekom székház építkezésén]

    Végül kis olvasnivaló EGY ÖRÖK BARÁTSÁG: AZ ORBÁN-KORMÁNY ÉS A MAGYAR TELEKOM ESETE

  • Male

    nagyúr

    válasz Boond #42 üzenetére

    ...és gondolod egy bűnözőnek nem elég az egy év, hosszabban akarná ugyan azt a SIM-et használni?

    Amúgy meg, mivel 10 darab lehet egy ember nevén, így adategyeztetés nélkül is kukásak lennének ezek a SIM-ek, ha újat vesz, márpedig feltételezhető, hogy telefonálni azért akar még aki eladja.

    ...de, okoz. Ok, legyen 5 perc megtenni... hány db kártya van használatban Magyarországon? Mondjuk olyan 5 millió feltöltőkártyás, azért minimum van, nem? Számoljunk csak, ez összesen kb 416.000 óra amit az emberek mással tölthetnének... ...és mi is van a másik serpenyőben? Ja, semmi, mert hogy ez nulla bűnözőt fog megakadályozni, az biztos. Legalábbis én még semmiféle érvet nem láttam ami ezt alátámasztaná.

    Arni: Így van, régen is kellett hozzá. Oké, néha lejár a személyi, újat kapunk, más számmal... ne hogy már a rendőrség nem tudja visszakeresni két kattintással, hogy ha 1995-ben X volt a személyigazolványának a száma, akkor most mi... vagy megváltozik a lakcím? Hát azt meg be kell jelenteni, és az aktuális igazolványán mindig a bejelentett van, tehát ugyan azt az adatot fogják most rögzíteni, amit már tudnak...

    janeszgol: Ezt hogy érted? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák