Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz jerry311 #43 üzenetére

    De hogy nem volt utóbbi időben heti szinten volt.

    Atrocitások, meg napi többször is vannak.
    És ki a felelős? az nincs....
    Ja, hogy azóta is csak beszélnek, és beszélnek...

    Kezdjük ott, ha az Eu betartaná a saját szabályait, ez a válság létre sem jöhetett volna.

    "Dobtak egy kis alamizsnát a telekom cégeknek, hogy picit csendben maradjanak."
    Mintha csak a telekom lenne a piacon :)

    2. Lehet javasolni, az adatsím egyeztetést, is, akkor meg utána azért fogtok itt sírni.

    "Most nézem, jófogáson, sőt itt is árulnak előre aktiváltat..."
    Hát ha elkövetnek vele valami komolyabb ügye, akkor majd egyesek jól meg fogják szívni.

    másrészt, ezek az előre aktiváltak is, gondolom beaktiválódni fognak, egyeztetés nélkül, már ha régebbiek.
    Ha meg újabbak, akkor meg, már úgyis bent vannak a rendszerben.

    [ Szerkesztve ]

  • Boond

    addikt

    válasz jerry311 #46 üzenetére

    lol

    Persze, nehogy véletlenül más véleményt is meghalj :)
    Cső látás Rulez :)

    Én spec senkit nem szándékozom a hozzászólásai ellenére sem semmilyen listára tenni...

    (#44) errorcode06
    Egy akciót gyakran hónapokig, ha nem évekig is akár tervezhetnek.

    Nyilán 100% megoldás sosem lesz.

    "vagy csak egyes üzletvezetők írták ki papíron mintha lenne eladás a jutalék végett."
    Kétlem. Az viszont már korábban is felmerült, hogy senkinek nem tűnt fel? Erre írták a cégek, hogy nincs erre szabály nem foglalkoztak vele. Magyarán őket nem érdekelte. Én nem emlékszem, hol melyik szolgáltatónál vehették, de kétlem, hogy egyszerre vettek 100k simet, inkább több részletben tudnám elképzelni.

    Azért az egy elég tetemes mennyiség, gondolom raktáron sincs annyi.

    "Emlékeim szerint 2010 2011 körül hozták azt az ominozus törvényt (a gyökér gyurcsány lehetett ugye?)"

    Érdekes, pár hete/hónapja még láttam rengeteg helyen kommenteket. Vagy hirtelen időugrást hajtottunk volna végre? nem hiszem :)

    + A YT-nek pl nem tudom mi köze van bármilyen kormány rendelethez is.

    "No de lépjünk tul az országhatárokon, a többi eu országban annyi simet veszel a helyi benzinkuton ,tesco,billa,stb stb üzletben,hogy a fülünkön folyhat ki"

    Igen, az egy esélyes dolog, hogy máshol szerzik majd be.
    Ha csak nem veszik át a szabályozást vmilyen formában, mint ahogy történtek már hasonló esetek, több eu-s ország esetében, köztük Magyarországról átvett törvények esetében is. És fordítva is.

    "Magyarul,tudod az illetö T elöfizetö nevét cimét és ész nélkül rendelhetsz be neki szolgáltatást,hűséget stb"
    Ez lehet, de így is kilehet szűrni dolgokat.
    pl az aki mondjuk tavaly decemberben vett simet, és nyáron tervez valamit, annak nem fog működni már a kártya.

    Itt szerintem nem is elsősorban az adatokon van a hangsúly, mivel azt tudhatják. Hanem inkább egy ellenőrzésen, felül vizsgálaton.

    Ilyen alapon az határnál sem kellene ellenőrizni(osztrákok, sengen stb), mivel tudják kié az autó stb a rendszám alapján is.

    Amúgy meg én spec nem vagyok T-s, legalábbis mobilnál nem.
    De az ügyintézésük hagy kivetnivalót maga után.

    "csak, ez összesen kb 416.000 óra amit az emberek mással tölthetnének..."
    Figyelj, szerintem ha elmész vásárolni pl a spárba, és ott van mellette a telefon bolt is, kb semmi zavart nem fog okozni neked. Azt, meg hogy másik x embernek is van ezzel dolga, azt teljesen értelmetlen összevonni.

    Max végre dolgozni is fognak az ügyintézők, nem 4-ből 3 semmit tenni, mert amikor én a t-nél jártam ez volt a helyzet. És baromira nem érdekelte őket, hogy már 3-an várunk, időközben.

    "2) Nincs olyan, hogy "sim", ilyen egyeztetést senki sem javasolt, abban biztos vagyok. Helyesen SIM, azaz Subscriber identity module."

    Ugyan az csak nagy betűvel :P Én meg direkt nem úgy írtam, problem? :D

    "
    (#56) hanischz

    "
    Az tény, hogy ennek azért nagyobb publicitása lehetne, de most meg fogsz lepődni, én ismerek olyan nyugdíjast, aki már hallott róla, miközben én csak itt véletlenül botlottam bele.

    "de még van rajta lóvé juni 30-án?"
    Telefonáld el :D vagy küldj emeld sms-t XD

    "2.) Mi az, hogy másnapra meg is szűnik a szolgáltatás? Türelmi időszak miért nincs?"
    Én ha jól értem, akkor január 1.-től van ez ergo fél éves türelmi idő volt. De vmiért csak most került elő...

    Hát ha valakinek olyan jól megy, hogy hónapokra elutazik :)

    "5.) Az meg, hogy évente kell egyeztetni tényleg hab a tortán..."
    Nem mintha ez örök érvényű, és változtathatatlan lenne :)

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz jerry311 #125 üzenetére

    enyem mar meg is szunt.

    mindegy, EUn belul kozben egyszerubbe valt ugyanannak a szamnak a hasznalata, evente megujitani meg nonszensz.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák