Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Pug #15 üzenetére

    Nyugodtan nézzél hülyének sajnálj le, azért mert csúnyát mertem írni a drága Facebookodra...Azt gondolom, hogy volt élet a Facebook előtt is, és lesz utána is. És nem lenne vele semmi bajom, ha nem lenne mindenhol ott a "reklámja", nem kapnék naponta meghívót. Igen mély ellenállást vált ki bennünk Facebook nem használókban/utálókban, mert amire egyszer azt mondtuk, hogy kössz nem kell, azt méirt kell ránk erőszakolni? Azt pedig kimondottan szánalmasnak tartom, hogy emberek megállás nélkül a mobiljukat kesik, hogy mi történik a Facebookon...Nagyon rossz irányba tartunk...
    monzta: Nem vagyok maradi, nem erről van szó. Csak látom milyen hatással van az emeberekre ez hatalmas találmány ami forradalmasítja a kommunikációt.:U
    De kár is erről tovább beszélgetni, úgyis mindenáron én leszek a hülye, ti Facebook mániások az okosok akiknek mindig igazuk van....

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák