Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    "Gerard Lommel, aki kifejtette, hogy egyrészt a képeken szereplő emberek címkézése azok beleegyezése nélkül aggályos"
    Nem úgy lenne helyes a mondat, hogy legalább egy törvényt sértenek meg vele? Nálunk biztosan tiltja legalább egy, az meg onnantól nem számít, hogy USA-ban mi a gyakorlat, egyetlen ország törvényeit sem sérthetik meg. De szerintem náluk is tiltja egy pár, csak hát per, tárgyalás és ítélet nélkül nem fog odamenni hozzájuk a hatóság, hogy tessék rendesen viselkedni.

    "A felháborodásra a Facebook is kénytelen volt reagálni, és közleményükben bocsánatot kértek, elismerték, hogy nem volt helyes a figyelmeztetés nélküli aktiválás. Ugyanakkor, megnyugtatandó a felhasználókat, közölték, hogy a Tag Suggestions csakis az ismerősökre korlátozódik, és egy barát felismerése esetén is jóváhagyást kér a címkézéshez"
    Tőlem nem kértek bocsánatot, miről is beszélünk akkor? Nem az érintettektől kéne? Ha nem olvastam volna ezt a cikket, azt se tudnám, hogy létezik ez a funkció és nem néznék be a beállításokhoz, ahol már beállítottam mindent egyébként. Ha meg elismerték, hogy nem volt helyes az aktiválás, akkor mért nem tiltják? Majd engedélyezi, aki akarja. Megnyugtató, hogy ismerősökre korlátozódik? Kinek? Nekem, akinek 14 van vagy annak, akinek 1414? Utóbbi mondjuk valószínűleg magasról szarik rá, de ha egy ember jogait semmibe lehet venni, akkor onnantól bárkivel megtehetik. Amúgy meg mi a garancia arra, hogy miután egy ismerős igénybe vette az én képemen, az ő ismerősei nem tehetik meg majd ugyan ezt azokkal a képekkel, amiket nem is én töltöttem fel magamról? Én ilyenkor örülök, hogy sose voltam olyan "érdekes", hogy legyenek rólam fényképek, amiket oda töltenének fel, de a nagy átlagra ez nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák