Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz #56573440 #11 üzenetére

    Rendkívül hatékony vagy ;].

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • Kékes525

    félisten

    válasz #56573440 #153 üzenetére

    Jobb esetben sem. Amikor ilyen nehéz a megélhetés, a leterheltségük nagyon nagy, akkor pedig különösen nem. A társas kapcsolatra nevelni az iskola sokkal hatékonyabban tud, mert a kapcsolat alanyai együtt vannak. A társas kapcsolatra nevelés egyik régi nagyon jó eszköze például a tánciskolák voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Kékes525

    félisten

    válasz #56573440 #163 üzenetére

    "Milyen nehéz mesélj már.." Ne flammelj! Hol élsz, a holdon?

    "magyar diplomás szülőknek milyen gondjaik voltak gyerek mellett, de beszélgetni, játszani, nevelni és _minden_ este mesét olvasni mégis tudtak"

    Ja és Tanganyikán a bennszülötteknek milyen nehéz. Ez nem érv. Másrészt a mesével, neveléssel nem lehet a kapcsolatokat pótolni. Azokat át kell élni, azokhoz élő kapcsolatok kellenek sikerekkel és kudarcokkal. Otthon a szülővel való akármilyen jó kapcsolat sem tudja ezt pótolni. Örül, ha a másnapi órákra feltudja a gyerekét rendesen készíteni.

    Mikor neveljen a szülő? Akkor, amikor 10 órai munka után az egész nap az iskolában tartózkodó gyereket délután 4-5 óra körül hazahozza?

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz #56573440 #165 üzenetére

    ha valakivel azt érzed, hogy valamit kihagytál, akkor az a kapcsolat rossz. Egy jól működő kapcsolatban nem kéne ezt éreznie senkinek, vagy ha mégis ezt érzi valaki, akkor tudja, hogy ennél sokkal fontosabb a kapcsolat maga és emiatt nem fog végetérni. Ha mégis nonstop ezen rágódik valaki, akkor annak a kapcsolatnak véget kell vetni, mert nem működik.

    Férfiaknál teljesen más az egyékszakás kapcsolat, ennek evolúciós okai vannak.

    Hadd ne kelljen kifejtenem az "amelyik kulcs minden lakatot kinyit, az egy elég jó kulcs, az a lakat amit viszont minden kulcs kinyit, egy szar lakat" dolgot.

  • Kékes525

    félisten

    válasz #56573440 #172 üzenetére

    "De én nem állok jelenleg napi 5 órákat üzemszerűen sorba tejért és húsért pl. Meg nem a melós fizetésének a felét keresem meg, meg van villany is este"

    Tudod hány ember él a létminimumon vagy annak közelében itthon? Mintegy 4 millióan. Ezek mindegyike egy lusta gazember, mert nem tudott boldogulni mint te? Négymillióan a létminimum alatt Azért egy kicsivel több empátia kellene...

    Te szerencsés vagy, mert jó körülmények között nevelkedtél. Azonban másokat azért elítélni, mert nekik nem megy, talán nem kellene.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz #56573440 #175 üzenetére

    hiába sötétkorozol, az evolúciót és a biológiát nem fogod eltörölni vele.
    Se most, se 500 év múlva.

    "Szerintem te ne adj inkább hosszútávú kapcsolatban tanácsot maradjunk már abban"
    nem tanács volt, egyébként nekem is volt hosszútávú kapcsolatom.
    De ha tanácsot szeretnék adni, egyébként adhatnék azt is.

    "Persze. Költözz szerintem valami bigott arab világba, aztán ott jó is lesz, legalább kussolnak, verheted is, úgyse látszik, jogsit se kap, aztán max ha csak azt hiszed hogy félrenéz megkövezteted."
    vegyük úgy, hogy ezt nem is írtad, mert sok értelme nem volt a tereléssen kívül.

    "Hagyd meg a nyugati kulturált társadalmakban az egyenlőséget, hidd el az nem annyira szar mint azt hiszed."
    ennek az egésznek semmi köze az egyenlőséghez, az egyenlőség már régen megvalósult egyébként is.

    Az egyenlőség viszont nem kell, hogy egyformaságot is jelentsen. Férfi és nő egyenlő, viszont eltérő.
    A férfi szerepe mindig az volt, hogy minél több utódot nemzzen, a nőé pedig, hogy kiválassza az erre alkalmas férfit.

    Az a férfi aki sok utódot hoz létre, tud valamit, valamiért kiemelkedő, hiszen sok nő választja utódnemzéshez (jó genetika stb).
    Ellenben az a nő, aki mindne jött-ment jelentkezővel hajlandó utódot nemzeni, megbukott a természet által ráruházott feladatában, tehát nem képes kiválasztani a megfelelő férfit az utódnemzéshez.

    Jöhetsz a középkorral, vagy bármivel amit akarsz (leszarom, tényleg), több millió évet nem fogsz kitörölni az 5-10 éves vadliberalista túlkapással, se semmi mással.

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz #56573440 #190 üzenetére

    Nem is akarom.
    de láthatóan akarod, mert amit leírsz, az mindennek a felrúgása amit a természet és az evolúció létrehozott.

    És ez nem mindig baj, úgy hívják fejlődés.
    Annak ellenére, hogy a hatalmas liberalizmus és feminizmus tanításainak megfelelően ezt adják elő a nők, illetve az olyan feminista fehér lovagok, mint te, a helyzet az, hogy egyáltalán nem ez az, amit a valóságban is szeretnének, ugyanis:

    - a boldog nők száma történelmi minimumon van és a 90-es évek óta folyamatosan csökken, annak ellenére, hogy szabadon létesíthetnek szexuális kapcsolatot minden jöttmenttel = tehát egyenlőség van a te nézeteid szerint.
    - a tradícionális munkákat végző nők boldogabbak mint a hatalmas egyenlőség keretében dolgozó liberalista nők
    - a nők napjainkban a legelégedetlenebbek ezekkel a területekkel, tehát lényegében a legfontosabb dolgokkal: barátok és emberek akikkel időt töltenek, a szórakozással töltött idő milyensége, szabadidős tevékenységek, szülőkkel való kapcsolat.

    A ribanckodás elfogadottságának tehát semmi köze a fejlődéshez és amint látjuk, egyáltalán nem hoz boldogságot a nők számára. Ha valaki ezt fejlődésnek tekinti, az tévúton jár.

    Összehasonlítottam az általad vázolt, nemi jegyek alapján beskatulyázott elvárt viselkedési formát és életmódot egy már létező és "működő" rendszerrel. Mivel a kettő között sok a hasonlóság. Semmi terelés nincs itt.

    akkor olvasd el mégegyszer amit írtam. Ha szerinted bármi köze van annak, hogy azt írtam hogy a férfiak és nők egyenlőek, de nem megegyezőek, ahhoz amit te írtál, a megkövezéshez, veréshez stb, akkor valami komoly gond van. Ezekben az országokban ugyanis nincs egyenlőség.

    Tehát az, hogy egy nő ha meglát egy faszit, és azt mondja hogy úristen te emberállat téged én még ma este megszerezlek (ami egy viszonylag természetes dolog úgy kb amióta létezünk), és tényleg, akkor egy utolsó büdös kurva, aki mást mond az vadliberalista.

    hát pontosan ez az, amiről beszélek. Az a nő, aki nem képes megválasztani azt a férfit, akinek szétteszi a lábát, hanem helyette mindenkinek szétteszi akit megkíván, megbukott. Nem alkalmas családalapításra.
    Pontosan emiatt a mentalitás miatt van rengeteg egyedülálló anya, mivel minden jött-ment szakadt csövesnek szétteszik a lábukat az "úristen te emberállat" felkiáltással, ha úgy tartja kedvük, aztán néznek nagy szemekkel, hogy egyedül rohadnak meg utána.
    De természetesen nem magukra fognak haragudni, amiért szar döntéseket hoznak és felelőtlenek, hanem az "elnyomó" férfiakra és máris készen van az instant feminista.

    [ Szerkesztve ]

  • fordfairlane

    veterán

    válasz #56573440 #201 üzenetére

    Én itt már semmiféle érvet nem látok, csak személyeskedést.

    x gon' give it to ya

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz #56573440 #201 üzenetére

    parancsolj, az adatok innen vannak:
    [Yale]

    És mindenki másnak itt van egy másik link, akit a feminista liberális környezete azzal vert át hogy k*rvából lesz a legjobb feleség, parancsoljatok:
    [link]

    Bónusz adalékként, még a feminista fertő huffingtonpost is lehozta a nyilvánvalót: [link]

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz #56573440 #208 üzenetére

    teljesen mindegy milyen oldal, a forrás ott van.
    A linken azért nem érhető el, mert fizetős forrásról van szó, ha kreatív vagy megtalálható a neten ingyen is.

    Az egész pedig nem arról szólt, hogy a nők a férfiakhoz képest mennyire boldogok, hanem arról, hogy a nők egyre boldogtalanabbak és akárhogy próbálod is mentegetni, bizony ez a valóság.
    Az is szerepel, hogy milyen területeken egyre boldogtalanabbak és számos közülük egyáltalán nem köthető a férfiakhoz, még mielőtt megmagyaráznád ezt is.

    Szóval igazam volt.

    (#233) Kékes525: leírtam, hogy kikre gondoltam, ne ferdítsd már el, hogy minden nőre írtam ezt pls.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák