Új hozzászólás Aktív témák

  • #92253184

    törölt tag

    válasz section9 #85 üzenetére

    Gratulálok, ne menjünk bele, hogy 70-80 ezer mennyire pénz, vagy nem pénz. De nem is London és Berlin kell legyen a képeken. Nem sikerült a logikai fonalat felvenni, nem az utazás luxus. A ruha vagy az autó se luxus önmagától. Viszont ki lehet vele fejezni a luxus élet formát és ez az elvárás.
    Kit fognak többen pozitívan értékelni, akinek száz képe van Balaton vagy környező országok, vagy az akinek három, de az Amerika vagy Ázsia? A kérdés költői.
    ( Bár tény és való, hogy elfogult vagyok. Tele a hócipőm azzal, hogy nem tudok semmilyen külföldi helyre elmenni és megnézni egy látványosságot a nélkül, hogy megpróbáljon legázolni egy 'fotós'. Aki mobillal vagy egy DSLR kezdeménnyel fotózza magát, az asszonyt vagy a gyereket. Állsz a kínai nagy falon és ahelyett, hogy gyönyörködnél az emberi történelem egyik csodájában, posztolsz. Ezt én megmásztam, lájkolj, mert király vagyok. :W )

    Ne nevettessük ki magunkat, három soros bemutatkozó szöveg és két kép. Vagyis semmit nem tudsz a lányról. Kell írnod egy kezdő üzenetet és köszönni nem szabad vagy megkérdezni mit csinál, mert az snassz. Elküldesz cirka ötven üzenet, mert így van esélyed két válaszra. Mindegyik teljesen egyedi, na persze. :))

    Amúgy meg a nők nem válaszolnak. Elég sokat beszélgetek lányokkal és vannak elég meredek sztorik. Megdöbbentő, hogy néhány magát férfinak tartó kis majom, hogyan reagálja le a vissza utasítást. Ezek után szerintem nem is csoda, hogy néhány nőnek, már a második ilyen után nincs kedve le reagálni. Közben onnan indulunk, hogy biztos el van telve magától. Átlagos társkereső, dekoratív lány, minimum ötven levél per nap. Nem fog tudni mindre válaszolni, nem is szeretne. Ha nem válaszol egy órán belül, lesz közte olyan, aki elküldi a fenébe. Mert miért nem képes válaszolni. Ha pedig szimplán nemet mond, akkor aztán főleg jön a mocsok rá. Pedig az még nem jelent semmit, ha nem tetszem neki, hát nem tetszem.
    Ezek után, te akármit írhatsz hendikeppel fogsz indulni.

    (#86) Steve1207:
    Igen, nagy tétben fogadok bárkivel. Felraksz egy képet ugyan arról a srácról.
    Normális képek, hobbi, haverok és a többi. Nulla vissza jelzés.
    Ha oda írod, hogy külföldön dolgozol, élsz rögtön plusz 20%.
    Ha vannak képeid külföldről rögtön szintet lépsz és még esélyed is lesz. Főleg, ha nem valami szimpla helyről.
    Ha pedig eleve angolul írsz magadról és az jön le, hogy nem magyar vagy, akkor ugrás szerű az esély növekedés.
    Mert a Tinder-en nem az átlag nő van, hanem aki társat keres. Ez eleve egy irányultság.

    Szerintem magával a társkereséssel van a gond. Légy nyitott a világra ismerkedj EMBEREKkel, ne nőkkel, ne potenciális partnerekkel, nem szexpartnerrel. Kezeld őket annak, amik embernek. Aztán vagy abba az irányba halad, vagy nem. Olyan ez néha, mint valami lóverseny. Mi az indok, felgyorsult társadalom, nem gyorsult ez sehova. Adj időt a dolgoknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák