Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #91 üzenetére

    viszont nem értem, miért kell a fájlkezelőnek folyamatosan admin módban futnia?

    Épp ezt mondom, hogy felesleges lenne ez is, de még ráadásul kényelmetlen is. Én már csak ilyen rendszertelen típus vagyok, aki gondol egyet és elkezd buherálni valamelyik ini-ben, aztán 2 hétig csak a saját fájlokban mozgok. :D Ezért is felesleges admin módban futnia.

    nem pont CRT-n okoz gondokat a váltogatás?

    Nem, mert a TFT-nél kikapcsolja egy pillanatra a háttérvilágítást, ami nem tesz neki jót. CRT-nél ekkora időrésnél még nem kapcsol ki a monitor.
    TFT-nél a háttérvilágítás a monitor "lelke", a ki-be kapcsolgatástól hamarabb tönkremegy, míg CRT-nél a folyamatosan villogó elektronoknak tökmindegy, hogy milyen színt rajzolnak ki.

    Amúgy inkább akkor szokott gond lenni, amikor már 10-20 napja megy a gép. Restart után és pár napig még nekem is azonnal vált, nem látszik, hogy kikapcsol a monitor (TN paneles TFT-nél igencsak észrevehető, hogy a fekete tényleg fekete-e ;] ), utána meg van, hogy 1 másodpercre elsötétedik, aztán jön elő a secure desktop.

Új hozzászólás Aktív témák