Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Major Major #61 üzenetére

    Nem egészen világos milyen törvényekről beszélsz. Mert én új tájékoztatási csatornákat javasoltam.

    De hányszor írjam még le, hogy a Firefoxnak nem érdeke ingyen energiát ölni egy ilyen projektbe. Ők maximum örülnek, ha az emberek emiatt esetleg elpártolnak az MS-től, mert FF Linuxra is van és a fejlesztők is az OpenSource hívei.

    ha a féreg behazudja a biztonsági frissítés verzióját. De bizonyára ezt is meg lehet oldani valahogy.

    Igen. Átalakulnak vírusirtó céggé és folyamatosan frissítik az adatbázist, hogy semmi ne hazudja be.

    Itt most azokat az embereket kell mozgósítani, akik eddig nem kaptak megfelelő tájékoztatást.

    Wháááááárrrghhhh! :DD :DD :DD :Y :W Azon túl, hogy nap mint nap ez folyik a csapból is és már a bulvárlapokban is informatikai szaktanácsokat osztogatnak, tényleg nem kapnak megfelelő tájékoztatást.

    Ha tudsz ilyen esetről linket, akkor legyél oly kedves küldeni

    Tessék, hirtelen ennyi. A trabantos kisnyugdíjas Németországban volt, azt most hirtelen nem találtam, de ha érdekel, akkor ráguglizol.

    [link], [link], [link]

    Mi köze a karbantartott szervereknek a nem frissített XP-khez?

    Azoknak semmi. A nem karbantartott szerverekről beszélek. Annyi közük van, hogy Windows-ról van szó, nem XP-ről. Egy nem frissített Server 2003 vagy NT is ugyanúgy megfertőződhet, ha rendszeres update-ek utáni újraindítás helyett uptime-ban versenyez a többi szerverrel.

Új hozzászólás Aktív témák