Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz bobsys #44 üzenetére

    nem is mondtam h innovatív amiatt

    de most komolyan milyen funkciók? Mondj egy olat ami a chrome-abn nincs és a msáikban van. kérdés csupán :R az emberek 98%-a egy egyszerű, gyors, könnyen kezelhető és biztonságos böngészőt szeretnének, a chrome teljesíti mindezt, te a maradék 2% vagy használj mást szvsz

    például nekem olyanok fontosak:

    -új tabnál megjelennek a kedvenc 9 oldalam, tök priaktikus mert a görgő megnyomásával máris megnyithatom őket, további kedvenceket helyezhetek el az eltűntethető felső sávban(ami csak addig látszik amíg új a tab), nem is értem az alábbi kritikát a kedvencek kezeléséről, nekem ez sokkal jobban bejön mint az FF-é pl

    az hogy a chrome a legbiztonsagosabb meg vicc, el kell keseritselek az ie8 messze biztonsagosabb mind a chromenal mind a firefoxnal, safarinalvalahol olvastam h szimulált támadásokat végeztek a böngészők ellen, és a legjobban a chrome állta a sarat

    sebességben pedig csak a safari közelíti meg, a többit lealázza
    megnyitás sebességében viszont a safari sokkal rosszabb(meg nekem a sok csicsa miatt is picit lassabbnak tűnt), tehát chrome

    ami még tetszik h felül van a sok tab, szinte végtelen sok tab lehet, FF-nél tökre utáltam ha sok tabot nyitottam meg állandóan a nyíllal kellett végiglépkedni

    számomra a chrome testesíti meg a tökéletes böngészőt, talán a menüje picit idegen, de úgyse használom azt szinte sose:U

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák