Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Morden24 #33 üzenetére

    inkább le kéne szoknod dolgokról.
    spec valahol fura dolog lepatkányozni néhány százezer embert. úriember ilyet nem tesz. meg szerintem egészségtelen is.
    másrészt a bezzeg én féle öntömjént sem kell mindig beletolni az ember arcába. nekem nincs illegális oprendszerem, gyk. melóra sem használok semmilyen okosított progit. az évi átlag egy gémet is meg tudom venni. és most akkor erre verjem minden postban a nyálamat, amikor lehetséges? kissé szánalmas lenne.
    harmadrészt szerintem lehet csínjábban is bánni, ezzel a szűnjön meg a warez, és azonnal kitör a világbéke még a közel-keleten is fűszerrel. külön-külön is lehetetlen. együtt meg pláne.
    negyedrészt, ha megszűnne, akkor én egy rohadt nagy légüres térbe érkeznék. sajnos. zokon venném, bár túlélném.
    ötödrészt, sokadszor írom le, felesleges arról papolni, ha a warez így, a warez úgy, amíg nem kiszolgálni akarják az igényeket, hanem megfélemlíteni az embereket, illetve egy teljesen elszart struktúrához ragaszkodnak egy gusztustalan lobbival, addig számomra a még a zombiwarezoló letöltőgépek is szimpatikusabbak maradnak.
    hatodrészt, amíg alapvető jogokat sért minden erre irányuló kísérlet, még ha teszem azt jogos is, inkább wirágozzék a warez.
    és sokadrészt, ha meglátom az aránytalanul nagyfejű avatarod a fórumon, előre tudom borítékolni az estek 90%-ban, h kb. miről szól majd a post, mielőtt akár beleolvasnék. a hwsw-n van felhasználóhoz kapcsolt ignore post funkció (igaz a fórum a béka segge alá jutott). itt csak szellemileg van. igyekszem bekapcsolva tartani. nem mindig sikerül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák