Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz kispx #40 üzenetére

    ez egy ilyen ország :(

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Keem1 #142 üzenetére

    te a ripostnak küldted volna vagy a 888.hu-nak?

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Aprósólyom #151 üzenetére

    ezt mond a másfélmillió zombinak, akik akkor is hatalomra juttatják az említett szellemiséget gerjesztő maffiát, ha te kiállsz a véleményed mellett és próbálkozol tenni a korrupció, a nihil és az apátia ellen

    (igen, én a max fészbukon kattintgatni hajlandókkal szemben kint leszek hétfőn is a bkv "ellen".
    zseniális, hogy a sok kis gyíkocska bepipálja, hogy megy, aztán kvázi SENKI nem vesz részt az adott tüntetésen... és az így annyit is ér. utána pedig megy a blogra és elmondja, hogy a tüntetések szart se érnek...)

    ha van lehetőséged, minél előbb lépj le. itt már nem lesz semmi.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz save #153 üzenetére

    balfaszok? neeem, ők pont ugyan azt az arrogáns, mocskos kommunikációt nyomták, ami a kormányzat sajátja
    és mellette ők mondtak igent erre a rendszerre, az én (te!) adódból!

    én állapolgárként és ügyfélként a bkv-val állok kapcsolatban, holmi tehetségtelen alvállalkozó nem érdekel, max örülnék, ha éhen halna... (de ehez megint csak az kellene, hogy a bkv felelősen költse a pénzem!!!)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Keem1 #163 üzenetére

    már a főcímben: "ellenzéki média" - tehát kéftéle média van, a kormánymédia (ők, az origo, közismerten...) és az "ellenzéki" (szerintük)

    szóval, adott a kormányszócsőmédia, akik szerint nemúgyvolt.
    - hiteltelenítik a másikat (nem független, ELLENZÉKI! -> SOROS & GUYRCSÁNNYÓCÉV!)
    - relativizálnak ("Nem elvitatva, hogy az egész ügy természetesen Magyarország legégetőbb bajai közé tartozik, " - tehát ilyenekkel foglalkozni se érdemes)
    - a propaganda emlegetése... egy origón :DDD egyszerűen zseniális!
    és ez még csak a bevezető!

    Különösen édi az a rész, ahol a srác levelének szarkasztikus részét TÉNYKÉNT közlik, mintegy eltitkolt igazságként :D Biztosan nem funkcionális analfabéta a szokásos álnév mögé bújó fideszfirkász... (értsd: DE! AZ! mielőtt még cikkeznek róla, hogy én magam írtam az előbb, hogy nem az, tehát önellentmondok :DDD)

    shop@bkk.hu norreply cím. ühüm.
    mutatok egy VALÓDI, leveleimből találomra kiválasztott, de nem köszbeszerzett (nyilván) noreply címet: messages-noreply@linkedin.com
    érzékelni tetszik a difit?

    Az biztos, hogy a szenzációra éhes média keményen tupírozta a körülményeket, de a tény attól még tény marad: a rendőrök bevitték a srácot, aki egyhitvány, szétlopott és konkrétan veszélyes (adatszivárogtató) oldalra hívta fel a figyelmet.

    És én és a többiek ezért mentünk ki tegnap, tüntetni. Nem azért, mert "ellenzéki média". (igen, ez így érvként megjelenik az origós fejtegetésben - "ellenzéki sajtó méricskélés nélküli támogatása" :D )
    Mert ez a probléma rendszerszintű és általános. Aminek része az origó talpnyaló mosdatási kísérlete.

    ---

    (#165) Keem1: nem. (érvek gondolom tőlem se kellenek)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz save #171 üzenetére

    a kórházban milyen ellátást kaptál? infuzio pet palackból csöpögött, mint a kollégám kisgyerekébe?
    nem omlott rád vakolat, nem kaptál fertőzést? nade, lépjünk az enyhe demagógiától messzebb...

    neked TÉNYLEG nem tűnt fel a fidesz kékplakátos "uszító, fröcsögő, eszetlen ripacskodó, gyűlölködése"?
    vagy nem AKAROD, hogy feltűnjön?
    jahogy a választási győzelemkor elmondottakban AKARTÁL hinni (ami egyébként tényleg egész jól hangzott, volt ott minden: alázat, szerénység - ahogy a PR gépezet kitalálta)... noigen, én is akartam, bár a 98-02 miatt eleve szkeptikusan álltam hozzájuk. az első év után nyugodtan mondhattam: NAUGYE!

    hozták a korábban korrupció és arrogancia miatt elbukott fideszt, csak ezúttal szétbombázhatták a teljes közintézményi rendszer: kétharmadot kaptak. minden az övék lett, bíróság, alkotmánybírák, államfő(k), legfőbb ügyész. átgázolnak mindenen és mindenkin (most épp egy 18 évesen próbált meg átmenni a NER), a pénzszivattyú maxra járatva. fel se tudod (tudjuk) mérni, mit elloptak... és fognak ellopni.
    mert nem érdekel - téged és még sokan másokat se, belenyugodtál, hogy ez a rendszer velejárója.

    az üres nacionalizmussal nagyon sok ember megfogható, te is.
    neked pl. mit jelent konkrétan a saját bőrödön érzett magyar erő?
    gazdaságilag erősödtünk talán? úgy ugrál az EU, ahogy a magyarok fütyülnek?

    a jelenlegi ellenzék fele bukott kormánypárt. szóra sem érdemesek. de válasszuk már le őket "az ellenzék"-ről!! a maradéknak: miben kellett volna konstruktivitást mutatni?
    teljes mellszélességgel résztvenni az olimpiai (vizesvb) pénzszórásában?
    asszisztálni a maguknak osztott földekhez?
    tapsolni a traffikmutyihoz?
    gratulálni és együtt tolni a simicska közgépét vagy az összeveszés után a mészáros & mészárost?
    esetleg most közös nyilatkozatban bevédeni a bkkt és elítélni az etikus hekkert?

    sorolj már pár példát plz, mert nemigazán látom, hol az a sok fantasztikus ügy, ami mellett KRITIKA(!!!) nélkül el lehetett menni az elmúltnyolcév(tm)-ben! (nem állítom, hogy nem volt ilyen, csak általánosságban nem volt jellemző - ezt állítom)

    hja és ha már mindenkori ellenzékről beszélsz: a fideszt ellenzékben így láttad, saját bevallásod szerint: "piszkosul gyűlöltem az egész Fideszt, orbánviktorostól, mindenestől az uszító, fröcsögő, eszetlen ripacskodó, gyűlölködése miatt. " -> ha kormányra kerülnek és tartanak egy szép beszédet, akkor minden megbocsájtva nekik is, szal ne ítéld el őket az alapján ahogy most viselkednek! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák