Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • save

    tag

    válasz arty #152 üzenetére

    Szerintem amúgy nem a BKK-hoz kéne menni, ők szimplán csak balf.szok.
    Jelen esetben a Tré-systems hun az arrogáns, mocskos, szemét gamé!

  • save

    tag

    válasz arty #170 üzenetére

    Jó pár évvel ezelőtt, piszkosul gyűlöltem az egész Fideszt, orbánviktorostól, mindenestől az uszító, fröcsögő, eszetlen ripacskodó, gyűlölködése miatt. Aztán jópár éve, baleset miatt pár napra kórházba kerültem, s muszáj voltam végignézni OV. választási (győzelmi) beszédét. Magatehetetlenül feküdtem az ágyban, különben biztos levertem volna legalább a TV-t a helyéről :).
    Viszont felfigyeltem gondolatai összeszedettségére, kulturáltságára. Ezzel fordult nálam a kocka.
    Messze nem azt mondom, hogy nem lehetne jobban csinálni, hogy nem lopják ki még egymás szemét is!
    Távolról sem! De végre kezdhetek büszke lenni, magyarságomra. Kezdjük visszanyerni erőnket mindenféle síkon! Saját bőrömön tapasztalva!

    És döbbenten nézem, jelenlegi "ellenzék" hisztis, csipogó, degenerált pusztítását!
    Bármit, BÁRMIT csinál a kormány, vagy kormánypárt, tökéletesen mindegy mi az, azonnal eszetlenül támadják.
    Az égadta világon semmi nem számít, csak támadni lehessen. Az emberek többségének ez undorító, és így soha nem is fog semmilyen labdába sem rúgni, semmilyen ellenzék.
    Pedig kifejezetten jónak tartanám, ha lenne a (mindenkori) kormánynak egy konstruktív, építő szándékú ellenzéke, amit NEM saját, kielégületlen hatalmi éhsége, hanem a józan ész motiválna.

Új hozzászólás Aktív témák