Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • astorre19

    aktív tag

    válasz fogtunder #43 üzenetére

    Az emberek mindig mindent olcsóbban szeretnének megvenni,mert az jár.De még nem hallottam senkit aki így szólt volna: Figyelj főnök,csökkentsük egy kicsit a fizetésemet és így olcsóbban tudjuk adni a terméket,vagy hogy Főnök,ne fűtsünk télen csak 18 fokra az irodában és így olcsóbb lehet a termék.
    az emberek természetesnek veszik,hogy az ő fizujuk az nőjön minden más ára az maradjon változatlan..

    Battletag: SHADOWDRAGON#26677

  • Narxis

    nagyúr

    válasz fogtunder #43 üzenetére

    "mert ha senki sem lép, akkor senki nem érdekelt abban, hogy árakat csökkentsen. ennek jót tett volna a DIGI aggresszív árazása, ugyanakkor a másik 3 operátor kiszolgálási szintje mellett azokkal az árakkal nem nagyon lehetne versenyezni, a kedves ügyfél meg olyan apróságokat nem vesz figyelembe, hogy ha nem tőlük vesz valamit, akkor van elérhető ügyfélszolgálat, valószínűleg pár kilométeren belül egy üzlet, ezek mind-mind rengeteg pénzbe kerülnek."

    Ez miért a Digi problémája? Meg honnan tudod te, hogy miért "álltak be" az árak? Ott ülsz az igazgatóságban, belátsz a színfalak mögé? Engem mint ügyfelet miért érdekeljen, hogy hány üzlet van? Kifejezetten irtózom attól amikor az ügyfélszolgálathoz kell fordulni amit az elmúlt 5 évben kétszer kellett megtenem, adategyeztetés miatt amikor még nem lehettt online megcsinálni és új SIM kártya miatt. Ezekért teljesen felesleges minden sarkon üzletet nyitni.

    Thanos was right.

  • Egon

    nagyúr

    válasz fogtunder #43 üzenetére

    Van újabb, EU-s összehasonlítás is, csak lusta voltam megkeresni (ha jól rémlik, 2019-es, korábbi Digis vitatopicban előkerült).
    Nem csak az átlagkeresethez képest drága, hanem bérszínvonaltól függetlenül is.
    Árcsökkentés akkor érdek, ha pl. a konkurenciától át akarsz csábítani előfizetőket. Ha a 3 szolgáltató közül ez egyiknek sem érdeke, akkor valóban fölösleges árat csökkenteni - ezek szerint mindenki tökéletesen elégedett a neki jutott tortaszelettel? Ez nekem elég fura... :U
    Pár éve egészen véletlenül, pont 19 Ft-ra vitték le a feltöltőkártyás "akciós" percdíjat, érdekes módon mindhárom (de legalább kettő, erre határozottan emlékszem) szolgáltatónál. Ha ezt sem találod érdekesnek, akkor tényleg nincs miről beszélni.
    A kettős mérce meg végképp nem szerencsés: amit a topic elején írtál, az óvodás által is megrajzolható képrejtvényről, arról milyen bizonyítékod van? Na ugye... :U

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák