Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz gombsadi #1 üzenetére

    Letöltesz egy könyvet, beleolvasol, tetszik, mit csinálsz? Elmész és megveszed a könyvesboltban, mert számítógépen nem olyan kényelmes könyvet olvasni, helyhez kötött és nincs e-book olvasód. Szóval ez lehet, hogy működik a könyvek esetén, de filmek/játékok sőt programoknál ez nem mindig így van, hogy letöltöd, kipróbálod, tetszik, megveszed.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • galocza

    aktív tag

    válasz gombsadi #1 üzenetére

    pont gaiman 8)
    a galaxis útikalauz könyvek után a good omens volt (terry pratchettel közösen) amit letöltve olvastam az öreg kölcsön monokróm laptopon kb 15 éve.
    azóta a stardust kivételével már minden regényét megvettem. egyiket se kellett negbánnom, s a nyilatkozatot olvasva még kevésbé bánom a vásárlást...
    most a 6. ciaphas cain (vicces wh40k) regényt olvasom a pda-n, s biztos vagyok benne, hogy ezek is hamarosan a polcomon lesznek.

    EDIT: kütyü-kérdés. nekem már a 320x240 felbontású asus mypallal (okos a cleartype) is kényelmes volt a könyolvasás (amíg el nem hagytam). lehet utazás közben, sötétben (pl máv úgy gondolja, hogy a jegyedért világítás a vonaton már nem jár), hosszabb útra amúgy is ideális: másfél hetes továbbképzős távolléteimre nem kellett 2-3 könyvet cipelnem, elég volt a kütyü. most a 800x480 telpda-val meg eljött a mennyország.
    nem egy könyvvel történt, hogy ágyban, fürdőben (oda csak nem visz az ember kütyüt) a megvásárolt könyvet vittem, ha el kellett utazni, folytattam az elektronikus formátumban.
    ha jó a könyv, a szemet se bántja annyira a kijelző (gaiman munkáinál ez nem gond 8).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák