Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz gombsadi #1 üzenetére

    pont gaiman 8)
    a galaxis útikalauz könyvek után a good omens volt (terry pratchettel közösen) amit letöltve olvastam az öreg kölcsön monokróm laptopon kb 15 éve.
    azóta a stardust kivételével már minden regényét megvettem. egyiket se kellett negbánnom, s a nyilatkozatot olvasva még kevésbé bánom a vásárlást...
    most a 6. ciaphas cain (vicces wh40k) regényt olvasom a pda-n, s biztos vagyok benne, hogy ezek is hamarosan a polcomon lesznek.

    EDIT: kütyü-kérdés. nekem már a 320x240 felbontású asus mypallal (okos a cleartype) is kényelmes volt a könyolvasás (amíg el nem hagytam). lehet utazás közben, sötétben (pl máv úgy gondolja, hogy a jegyedért világítás a vonaton már nem jár), hosszabb útra amúgy is ideális: másfél hetes továbbképzős távolléteimre nem kellett 2-3 könyvet cipelnem, elég volt a kütyü. most a 800x480 telpda-val meg eljött a mennyország.
    nem egy könyvvel történt, hogy ágyban, fürdőben (oda csak nem visz az ember kütyüt) a megvásárolt könyvet vittem, ha el kellett utazni, folytattam az elektronikus formátumban.
    ha jó a könyv, a szemet se bántja annyira a kijelző (gaiman munkáinál ez nem gond 8).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák