Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henkei

    tag

    válasz Raymond #35 üzenetére

    Sok a rizsa teso. Inkabb valami bizonyitekot mutass.

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

  • Henkei

    tag

    válasz Raymond #37 üzenetére

    Persze megint marha sok lett a rizsa meg meg en keressek bizonyitekot neked na de tessek.

    x4 810 95w tdp  
    i5 750 95w tdp

    meg meg ott van az x4 940 ami 125wos tdps es kemeny egesz 2 wattal fogyaszt tobbet mint a 95 Wos 750es intel

    itt sajnos opteront meg xeont nem tesztelnek pedig nem nehez ezutan kitalalni hogy mi lenne az eredmeny.......

    ja meg ezt nezd [link]

    a cegnel mar nem egy xeont meg opteront allitottunk hadrendbe meg mericskeltuk is ezeket nem keveset

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

  • Henkei

    tag

    válasz Raymond #39 üzenetére

    Igen ez. Jo hogy nem kotsz bele mindenbe. A "feladatom" teljesitettem az pedig hogy utolag meg talagatsz meg kotekedsz eleg rossz fenyt vet rad.

    az elso linkes iromanyodra:

    ja...es az hogy feljebb megy nincs beleszamolv a tdp-be vagy mi a szosz? amugy a turbo miatt ment feljebb de az bele van szamolva a tdpbe.

    A linkelt cikk 7-ik oldalarol:

    Time to look at some power numbers and we start with the easy stuff, that is looking at Windows XP idle power. We assume that we are only looking at the "dedicated core power" and that our measurements are not picking up the power going into the un-core. Regardless of which way one looks at this issue, VDDQ I/O power is shared between the memory controller and the memory itself, likewise, the PCIe I/O Power is shared between the devices and the controller, and of course, the same goes for the DMI interface, so there is really no more techncally clean way of separating one from the other. In so far, we are happy to report the isolated core power - even if it would be nice to factor in at least the L3 cache. Life's like a box of chocolates ..
    Granted that we probably have to add a few Watts for the un-core, Lynnfield is a power saver. Anybody who wants to do the math can simply add an estimated 2.5W to our numbers to have an apples to apples comparison with the AMD lineup in this chart.

    esetleg olvasd el ezt hogy picit jobban kepben legy [link]

    a masodikra:

    nezd meg hogy milyen procikrol van szo... a 2435 75wattos acp a xeon x5570 pedig 95wattos tdp... nem nehez kitalalni hogy mibol jott ki a vegso kulonbseg. Sot azt is el kell mondjam hogy a mereseink alapjan az H8QMi-2+ lap tobbet kajal kicsivel mint az asus bareboneban levo lap. A bareboneban radasul ddr3 van ami megintcsak kevesebbet fogyaszt mint az amd altalt hasznalt ddr2. Tehat ezt akartam mondani.

    Annyira hatnak meg a linkelt teszjeid. En csak a sajat mereseinknek hiszek es azokhoz talan a lostcircuis all a legkozelebb. A jatekszer eszkozokkel elbohockodott mereseken en csak somolyogni tudok. :-) Esetleg ha talasz egy olyan tesztet ahol a megfeleloen kialakitott merheto tesztlappal nezik a proci fogyasztasat opteron es xeon viszonylatban akkor az eredeklne. Csak mar azert is mert az acp es az intel tdp viszonylatrol volt szo nem az asztali procik tdp ertekeirol.

    Az eredeti kerdesre a sajat teszjeink adnak valaszt de mintha en kerdeztem volna erre ra eloszor es orultem volna ha a kerdesemre konkret valaszt kaptam volna es nem a hig rizsat.

    A lenyeg az hogy amit feljebb irt a stonehenges srac abban van igazsag es azt jobb ha itt is tudjak.

    keso van, inkabb megyek aludni.....

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

  • Henkei

    tag

    válasz Zso2 #41 üzenetére

    :F:F Ennek most mi koze van az opteron es xeon procik fogyasztasi mutatojahoz?? Amennyiben jol vettem ki akkor ez az oldal is a komplett taliga fogyasztasat meri valami tecsos vacakkal amibe erosen beleszol az alaplap is. Amit irsz az meg ugy okorseg ahogy illik. Pont errol irtam kiseloadast tegnap ejjel. Elolvastad amire valaszoltal?!??:F

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

  • Henkei

    tag

    válasz Raymond #43 üzenetére

    Nezd az anandtecesek is kimertek a kulonbseget ami a 75 wattos acps amd es a 95os tdps intel procokkal felszerelt gepek kozott van pedig ott az alaplap es a mem modulok mitt meg elonyben is van a xeon barebone. Jobbat most nem tudok mutatni sajna de azt batran ki merem jelenteni hogy eleg hasonloan kalkulalja ki az amd az acpt az intel a sajat tdphez kepest. Term nem ugyanugy de nagyon hasonlatosan. Sokat maileztem mindket gyartoval errol tavaly. ;-)

    ja es ma befutottak vegre hozzank is az uj sokmagos teglak :C :C

    Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

Új hozzászólás Aktív témák