Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz ZxZ #20 üzenetére

    "..amiket a technológiákról írtál, azzal mind tisztában voltam eddig is"

    Ezen sírva fakadtam. Ez eddig általad leírtakból az derül ki, hogy a WIFI működésével sem vagy tisztában, a mobilhálózati technológiákéval meg aztán végképp nem.

    "..nyilvánvalóan látható, hogy vmiért érdeked védeni a szolgáltatást a "kedves előfizetővel" szemben"

    Én az előfizetőt (aki én is vagyok) védem egy olyan technológiától, ami nem alkalmas arra, amire szerinted használni kéne. Leírtam a műszaki érveimet, egyiket sem sikerült megcáfolnod, igazából reagálásra sem méltatod, arra sem válaszoltál, hogy tényleg olyan tulajdonságokkal rendelkező hálózatot szeretnél-e amit a WIFI nyújtani tud, nem válaszoltál egyetlen feltett kérdésemre sem.

    "..már az is gusztustalan dolog, hogy "hűség"....."

    Ennek semmi köze az eredeti kérdéshez, amit én tisztán műszaki szempontból vizsgáltam. Én is azt gondolom, hogy inkább máshogy kellene elérni, hogy az előfizető sokáig partner maradjon, de ha nem lenne hűség, akkor sem WIFI-t használnának a szolgáltatók.

    Az első hozzászólásodnál láttam, hogy ez parttalan vita lesz, de bízom abban, hogy akit műszakilag érdekelt a kérdés, az most jobb rálátást kapott arra, hogy miért nem használ a világon senki WIFI technológiát mobilhálózathoz.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák