Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Egyébként nem olyan gáz a b20/800 Mhz támogatás hiánya, mint ahogy én is felnagyítottam a cikk is alátámasztotta ezt:

    1. Telenornál elég jó a 3G lefedettség vidéken is, tehát vidéken ha nincs is LTE vidéken, a 3G-vel el lehet lenni,

    2. Vodafonnál kiáló a 3G lefedettség, igaz az LTE-t még városok nagy részében még BP-en is nagyrészt 800 Mhz-el fedi le, mert olcsóbb és gyorsabb ezzel kiépíteni, így a Vodafone LTE-ből kimaradunk, de cserébe vidéken is szinte mindenhol van 3G ami bőven elég.

    3. A legneccesebb a Telekom, mert a 3G hálózatuk nagyon hiányos kb 60%-ban lett csak kiépítve, és emiatt ha nincs LTE a 800 Mhz támogatás hiánya miatt elég sok helyen csak 2G áll csak rendelkezésre ami igazán arra használhatatlan. (egy sima képek nélküli email megnyitása 2-3 perc és nagyon sokszor hibára fut vele, én is sokat szívtam ezzel a Telekomnál.) Viszont a Telelomnak van a legjobb 1800 Mhz-es hálózata, a városokban teljesen jól kiépítette. Szóval városi embernek ez megfelelő.

    4. Viszont itt a Telekomnál lehet a legnagyobbat szívni a B20 hiányával, mert aki kisebb 3000-5000 fő alatti községekben lakik (elsősorban Észak Mo-n és Dunántúlon nagyon gyér a 3G hálózatuk), jellemzően csak 2G-t tud használni és nagyon megszívja a B20 hiányával. Pl. Hatvantól egészen Salgótarjánig csak 2000-5000 fős községek vannak, ott marad a Telekomnál a B20 hiányában a 2G ami teljesen szívás, tapasztalatból mondom.
    SZERK: De szolgáltatót lehet váltani bármikor, pl. Hatvantól 15 km-re 2000 fős községben, ahol a Telekomnál csak 2G volt, Telenorral már 3G maximális jelen megy, videóval stabilan tudtam skypolni a Hollandiai vagy Brazíliai rokonokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák