Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz MageRG #72 üzenetére

    "Fogalmam sincs miről beszélsz, de azt gyanítom hogy propagandaforrásokból tájékozódsz, nem tények alapján."
    Aha. 2006 Kuncze Gábor? Ha megnyerjük a választásokat, legalizáljuk a drogfogyasztást?

    "hanem mert olyan sprét használt, ami nem legális az országban."
    Oké. ha csaj lennél, szerintem ez lenne a legkevesebb problémád. Ha fegyver lett volna nálam, szerintem én ott helyben lelövöm, az tuti.
    (Utánanéztem: semmilyen paprika spray nem legális Dániában - úgyhogy ez ismét a liberalizmus hülyesége).

    "olcsó hangulatkeltés": na ezzel most nagyon felhúztál. The Washington Post [link]
    Plusz, amit te idéztél, abban is több szó esik migránsok elleni szexuális támadásokról.
    Úgyhogy ez NEKED volt egy csúnya öngól.
    Másik cikk: dán night clubok nem engedik be a migránsokat, mert tiszteletlenül viselkednek a nőkkel szemben. [link]

    Svéd lány esete (Wikipédián!!!): Uppsala gang rape. [link]
    Hogy a viharba nem találtad ezt meg?!

    A rotherhami migráns maffia: több, mint 1400 (!) kislányról van szó! [link]
    És nem kuruc (azt nem is szoktam olvasni), hanem FORBES!!!

    Olcsó hangulatkeltés, te jól vagy ember?!?!?!? A második vh. óta nem voltak ilyen tömeges erőszakolások, mint mostanában a muszlimok által!!!

    "Na erre írta arty nagyon helyesen, hogy itt komoly értetlenség forog fenn.
    De, jogosult."

    vs.

    "De a liberalizmus egyik alapvetése, hogy addig terjednek a jogaid, amíg azzal nem veszélyeztetsz másokat."

    Nahát erről van szó. NEM LEHET JOGOSULT, ha megsértette a másik jogait. Az értetlenség nem az én részemről áll fenn, ti nem tudjátok megérteni, hogy abban a pillanatban, ahogy a támadó megsértette a kislány szabadsághoz, érintetlenséghez, békés polgári élethez való jogát,

    ONNANTÓL KEZDVE Ő IS ELVESZTETTE MINDEZEKET A JOGOKAT! EGÉSZEN ADDIG, AMÍG MEG NEM KAPTA A BÜNTETÉST, és el nem ismerte azok jogosságát, majd ígéretet nem tett arra vonatkozóan, hogy a jövőben tartózkodik a jogsértő magatartástól!!! Plusz ezután a felügyeletet is el kell tűrnie, hogy monitorozzák szigorúbban a tevékenységét, hogy fennáll-e a bűnismétlés lehetősége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák