Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Én is ott vagyok az 1 millióban, aki otthagyta őket.

    Elegem lett abból, hogy aki nem TV-n nézi a Netflixet, azt állandóan mélytorkoztatják egy mosdatlan fallosszal. Már PC-n is eléggé szar volt, hogy böngészőből nem tudsz többet kicsikarni 720p-nél (kapd be 4K UHD csomag), de a natív Windows app is egy elhanyagolt vacak. Ráadásul állandóan van valami technikai nyűgje, ami miatt letiltja a nagyobb felbontásokat, de nem mondja meg, hogy miért, hanem fórumokat kell bújni órákon-napokon keresztül és trial & error módszerrel mindenféle beállítások és kapcsolók permutációival szórakozni.

    Aztán váltottam Mac-re és a mosdatlan faszt még mélyebbre tolták garat irányba. Technikailag MacOS-en nincs 4K UHD lejátszás.

    Kezdjük ott, hogy nincs natív app, csak böngészőből tudsz lejátszani és a Safari ugyan tudja a 4K-t (semelyik másik nem), de előbb a Windowson már megismert szopásokon kell keresztül menni és még a fórumok is azt mondják, hogy nincs egy jó beállítás, ami mellett nem tiltja le a 4K lejátszást, hanem próbálkozni kell, mindenkinek más MacOS beállítások mellett jön elő. De még ha ezt meg is ugrod (nekem nem sikerült), akkor is ott az a bug, hogy Safari böngészővel mindig sötétít a képen amikor bead egy feliratot (angolul nézem, angol felirattal). Ezt a többi böngésző nem csinálja, de azok megállnak 720p-nél, ami még akkor is kevés, ha éppen nem külső monitoron nézném, hanem ölbe véve a MacBookot.

    Van 4K UHD TV is itthon, de előfordul, hogy nem azon nézem, mert más már lefoglalja, nekem meg itt van a kényelmes székem és egy méretes 4K monitor, nézném néha ezen, de az van, hogy fizettem ezt a szart és mellette is torrenteznem kellett azokat a műsorokat, amikre elő vagyok fizetve.

    A FAQ nem segít, support nem segít, mert tojnak az egésze, akkor tessék szíves ezúttal az enyémet bekapni, mert az övéket már cumiztam eleget. Felőlem dögöljenek meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák