Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Polllen #174 üzenetére

    "biztonságosan használhatóak legyenek hosszabb ideig.
    Így indirekt módon több embert vesznek rá, hogy ne cseréljenek mobilt olyan sűrűn.
    "

    Ez egy tévképzet. Az emberek a 14éves Balázstól, a 21éves egyetemistán keresztül az anyukákon át nem a biztonság miatt cserélnek.

    ld lejjebb a forumozót aki az S8át cserélte. Azért mert nincs rá sec update? Nem. Hanem mert lassú. Vagy az én esetemet. Nem arra panaszkodott feleségem, hogy az S7én nincs a legujabb sec patch. Azt se tudja mi az. Hanem, hogy lassú. Édesanyám, testvérem, kolléganőm meg az se tudja mi az a security. Hiába mondanám nekik, hogy de ez a CVE Critical 10es nem is értenék.

    Ezért is dobtam be egy lineage féle dolgot. Azzal egy S7 sött S5 is megtáltosodik. (És nem mellesleg a secuity gond is megoldódik. De nem azért telepítenék.) Ezt kéne kombinálni egy windows/linux féle feldobja 3* ha nem nyomsz az installra akkor is felmegy. Ha security a szempont átlagpolgárnál ez az egy ami működik.

    off: Havi szinten belefutunk abba, hogy nem kapunk service windowt és nem kis cégektől. És nem Kis Balázst próbálom győzködni hogy de HIGH hanem az adott cég ITjéről vkit.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák