Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ricardo #2 üzenetére

    Abban az értelemben átbaszás, hogy gyakorlatilag nyílt ripoff, és az AppStore szempontjából nem éppen a legjobb vevőcsalogató, ha tele van a placc ilyen "aknákkal". Félre ne érts, alapban úgy gondolom, hogy ilyet "véletlenül" letölteni nem lehet, ha meg mégis, akkor az nem kompenzációt, hanem körberöhögést érdemel, ettől függetlenül a biznisznek nem tesz jót, ha a vásárlók anyáznak. Azt a nyolc darab segget mondjuk én közszemélre kiállítanám.

    Ami engem foglalkoztat, hogy 1. ha van ellenőrzés, akkor már amikor feltették, tudták, hogy mi az - ha így van, miért lett utólag levéve 2. ha nincsen ellenőrzés, akkor mi a tökömnek az egész parasztvakítós AppStore? Azért ez nem egy olyan alkalmazás volt, amit hónapokon keresztül kell hekkelni, hogy rájöjjünk a rejtett tulajdonságaira.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ricardo #4 üzenetére

    A kontroll részét teljesen megértem, ha az usákoknak ez a jó, csinálják, szerencsére messze van és nagypocsolya is van kettőnk között. Azt viszont nem értem, hogy ez kinek az érdeke volt? Mert az oké, hogy az Apple 30%-ot leakaszt a tranzakciókból, de annyira senki nem lehetett hülye, hogy ebből az app-ból számottevő pénzfialást lehet kihozni (a fejlesztőn kívül, nyilván egy magánszemélynek sok pénz a párezer dodó, de az Apple-nak még apró könyvelésbeli kerekítésre sem jó).
    Ergo itt vagy csúnya hiba volt (amiért felkerült az app, bár ennek ellent mond, hogy már másik 5 progi került letiltásra [ahogy én olvastam] az AppStore-ból), vagy precedensértéket akarnak csinálni az esetből (pölö Apple kompenzálja a károsultakat, vagy tököm tudja).

    Sectumsempra - For Enemies

  • majom2

    senior tag

    válasz Ricardo #4 üzenetére

    azt magyarázd meg nekem, h hol van itt a "saját érdek"??? jelenleg is illegális alkalmazások tömkelege elérhető rá (még olyan is van ami fizetős), első helyen a Cydia nevű installáló progival. na és, blacklist-en van bármelyik? nem. akkor meg miről beszélünk?

    értem én h van akit ez zavar, de ilyen szintű paranoiával ez ember inkább költözzön a holdra mert ott nem lehet gonosz multik/kormányok játékszere.

    az 1000$-os progin én marha jót röhögtem :)! az év ötlete. 8 madár meg is vette (6 amcsi, 1 francia, 1 német)! egyrészről valóban felmerül h az apple ezt miért engedte ki, másrészről meg milyen jogon szabhatná meg az appok árait?

    Vicces egyébként h itt már az a baj h ezt engedte árulni, de ha nem engedte volna akkor meg tuti h az lenne a baj. erről egy Belga szám jut eszembe, és tök igaz az egész iphone-történetre.

    egyébként nem következetesek, mert leszedték.

    [ Szerkesztve ]

  • Kobe

    veterán

    válasz Ricardo #2 üzenetére

    1 millió 3g talált gazdára 1 hétvége alatt....gondolom már lehet 1,2 m...talán....ott vannak még a first gen tulajok, szóval kb 1,5 millió ember közül van 8 db idióta....8 idióta meg akad ennél kisebb eladási számmal büszkélkedő holminál is.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ricardo #20 üzenetére

    Ilyen szintü fanatizmust/behülyítést más telefonnál nem látsz.

    Finnországban a Nokiánál rendszeresen volt ilyen, de én emlékszem arra is, amikor az Ericsson T10-es előtt már reggel álltak a (még) Westel boltok előtt (itthon, Bp-n).
    Sok telefonnál (és anblokk terméknél) van ilyen, csak kevés bír hírértékkel. Az iPhone híreket szinte mindenki nézi, mert mindenki tudja, mi az, de annak sok hírértéke nincsen, hogy sátoroznak egy NEC telefonbolt előtt, mert senki nem tudja, mi az.

    (Tehát nem az a lényeg, hogy mit csinálnak, hanem az, hogy van-e hírértéke a dolognak.)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák