Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz majom2 #6 üzenetére

    egyrészről valóban felmerül h az apple ezt miért engedte ki, másrészről meg milyen jogon szabhatná meg az appok árait?

    Na látod, pont ezt magyarázom. Ha már kiengedték, akkor miért vették le utána? Ha levették utána, mert valami nem volt kóser a cuccal, akkor miért engedték ki? Hogy miért vették le, megértem (rontja az AppStore imidzsét), de ebben az esetben miért rakták fel rá?

    Sectumsempra - For Enemies

  • Ricardo

    félisten

    válasz majom2 #6 üzenetére

    "jelenleg is illegális alkalmazások tömkelege elérhető rá"
    Akkor meg mi értelme a létezésének?
    Már kérdeztem valamelyik szifon topicban ( a franc sem tudja a sok közül melyikben), ki fogja eldönteni hogy melyik alkalmazás jó melyik nem? ha sok a panasz felkerül a listára, és ha valakinek tetszik? Ne az almagyár döntse már el. Ha meg nincs ierről szó akkor miért van mege a lista?
    A számokról meg annyit hogy biztos minden cég jegyzi ezeket (mint említetted is arra való az ilyen adat hogy kiderüljön érdemes e fejleszteni rá), de valahogy mégis csak az szifon esetében dobálóznak a számokkal :F

    Szerk: más gyártó termékeinél azt sem olvastam hogy hetekig sátrazik valaki hogy ő legyen az első akinek ilyen kütyüje van(nem azért hogy ne fogyjon el).
    Ez nem azért van mert ez mindennél jobb, hanem azért mert a marketingesek által "agymosott" júzer azt hiszi hogy ettől lesz valaki.
    Ilyen szintü fanatizmust/behülyítést más telefonnál nem látsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák