Új hozzászólás Aktív témák

  • ZTE_luky

    aktív tag

    válasz Rycki #70 üzenetére

    köszönöm szépen, próbáltam törekedni a részletekre.
    Köszi a tanácsokat, igen, valóban én is célszerűbbnek tartottam a forrasztást, igaz ha lett is volna rendes felszerelésem, akkor is csak a vezetékeket forrasztottam volna, de persze nem tudhatom mikor fognak meghibásodni a kis kínai csatik.

    Szilikonos ledek esetében én kézzel gyönyörűen le tudtam húzni a szilikont teljes vastagságában, csak a réz érintőkig húztam majd ott vágtam el szikével, és nem maradt ott szilikon felesleg. Viszont a kapargatáshoz: Én hozzá se mertem érni a szalagokhoz mert egyből lekoptak az vezető felületek, és nem vitte át az adott szín az egész szalag, és ilyenkor mindig le kellett csípnem a hosszukból.

    5050hez már lett is volna kérdésem, amit majd a későbbiekben fogalmazok meg..

    Igen, olvastam róla, ezért sem értem h az enyém hogy nem melegszik, ahogy már említettem valószínűleg ez annak tudható le, hogy maximum pár órát üzemelnek a ledek, majd "szezonban" kiteszem nagyon terhelésnek, gondolom akkor már fog melegedni bőven.

    Továbbá a kérdésem mindenkihez:

    Talán erre a célra nekem 5050 rgb led felelt meg legjobban, mert szebb, és nem gond a melegedés. viszont hangulatvilágításnak fehér és rgb színekből egyaránt miket javasoltok? először is hasonló, kábelcsatorna, vagy szekrény/polc körbehúzás céljából?

Új hozzászólás Aktív témák