Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Wiipera #3243 üzenetére

    Thermal Grizzly Kryonaut..kis kiszerelésben nem vészes az ára, de az MXet agyonveri. Amúgy javul még a kenés után mind, számíthatsz 1-2°C javulásra.

  • cynosure

    tag

    válasz Wiipera #3243 üzenetére

    Mokas, en teljesen mezei elektronikai boltban is kaphato tranzisztorok ala kitalalt hutopasztat hasznalok, es sose volt melegedesi problemam. Persze lehet merni par fok difit, de egy ilyen tegely nekem mar megvan 12 eve, tobb mint fele megvan, es kerult parszaz forintba, igaz, mostmar ez is vagy 1500, de 50 gramm. ;) Teny, hogy kulonosebben nem OC -zok. Ja T-SILOX a neve. [link]. A huto fix fordulatos zalman 9700.

    A CPU 36-38 fokon van 10% -os atlagos kihasznaltsag mellett, a szobaban 27-28 fok van a termosztat szerint, a gephazban pedig egy 3d -ben idle de akkor is aramalatt levo radeon 7870, aida szerint 50 fok VRM es 56 fok GPU dioda homersekleten. Az SSD -m is 31 fokos szoval az sokat elarul, mire lehet egyaltalan lehuteni barmit a gepben. A hazbol hatul ket 8 centis venti tolja ki a levegot (huzza le a procihutorol, de a proci huto is arrafele fujja at a bordakon), a tapban pedig meg egy 12 centis kavarja a levegot.

    CPU + FPU + Cache Stressz teszten proci 54-58 fokra megy fel, de 10 perc utan se maszik sehova onnan.

    Nos ez fillerekbol van a lent mert ket ertek kozott.

    Szoval engem ezek a paszta dolgok nem hatnak meg. En ebbol csak annyit latok, hogy van a standard szilikon hutozsir nevezetu tortenet amit evezredek ota hasznalnak az elektronikaban, es vannak a "scifi" cuccok, amik borzalmasan rosszak, ha valamilyen vezetot (ezust, stb) tartalmaznak akkor konkretan akar tuzveszelyesek is ha rosszul keni be valaki a foglalat ala ( :D ), es akkor abbol a borzalmasan rosszbol nem nehez valakinek elorukkolnia egy olyannal, ami mar szinte ugy mukodik spanyolviasz mod, mint a reg kitalalt ose. - de no offense, ez kizarolag az en sajat nem szakmai velemenyem, ami lehet hibas, csak meg nem lattam megcafolva. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák