Új hozzászólás Aktív témák

  • timeslip.hu

    csendes tag

    SZiasztok,

    Szuper, es reszletes a cikk, de sajnos nekem gondom van. Egy X5460 Asus P5K-E Wifi AP-ben.
    Frissitettem a BIOS-t, eloszor egy mar moddolt ROM-mal. ( Innen: http://genius239239.myweb.hinet.net/771/ )
    Az eredeti Core 2 Duo E6600-zal tovabbra is mukodott a gep gond nelkul, igy betettem a Xeon-t.
    Nincs boot, sot nincs bios sem, csak egy ilyen BIOS helyreallito cucc indul el.

    Upsz. Visszatettem a Core2Duo-t, azzal ment megint. A legfrissebb gyari BIOS-t megpecseltem a cikk szerint (az osszes elerheto 45-os es 65-os mikrokoddal) Ezutan is futott a gep szepen.

    Ujra betettem a Xeont. Es ugyanaz a hiba van megint, mint a csatolt kepen is lathato.

    Meg mikrokod peccs hianyaban is lennie kellene sima BIOSnak, nem? Hibas lenne talan a X5460? Akitol vettem azt mondta, napi hasznalatban volt nala. (atforrasztott, nem matricas, szepen nutolt a szele)

    Ja meg annyi, hogy az elso sikertelen Xeon proba utan csinaltam CMOS torlest: elem ki, jumper at, 1 perc szunet, majd vissza a jumper, vissza az elem, de ez sem segitett.

    Van otletetek? Jart mar valaki igy? Mitol lehet ez? Ha lenne egy masik X5460 nyilvan megprobalnam azzal mi van, de nem akarnek koltseget duplazni feleslegesen. (Meg hat nem is nagyon latok most eladot, csak Kinabol, az meg sokaig tart.)

    ave

Új hozzászólás Aktív témák