Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz Speed® #11560 üzenetére

    nem próbáltam nagyobb feszen, mert nekem, nem gyere be a nagy fesz, mert konvertálok és, fél napos konvert után, el tudtak melegedni a procik, kikapcsolási határig is, így megfogadtam, hogy csak alapfeszen, megy az oc, annyival úgysem kapok többet egy szénné húzott procival,mint amit alapfeszen elbír max.hwinfo, aztat hol találom? :F mellesleg alapfeszre, ha jól emléxem, a többinél is ennyi, mint ennél? aszem, 1,25?, a többi, kisebb testvérét, próbáltam, 1,4 voltig is, de, alig pár száz mhz lehetett nyerni, de melegedni, meg sokkal jobban tudtak. egy aida tesztnél, ami szerintetek harmatos, 1,4 volt melett képes volt, 75-80 fokra melegedni a proci, az ibt-ét már nem is mertem bepróbálni! :( lehet, ha feltettem volna a vízhűtést, akkor, lehetett volna nyaggatni, mi a határ, de nem arra voltam kíváncsi, hanem, az említett alapfeszes határ érdekelt igazán, ez az emelt feszes teszt csak, kíváncsiság volt inkább részemről.mondjuk, 1,3 volt körűl, még nem melegedett annyira, az x5460-as, mert azzal próbáltam.kb 5-8 fokkal ugrott a hőmérséklet, ha jól emléxem. alapból, alapfeszen, 35-38 fokos a kupak, ha ütve van, mondjuk konvertálok, akko, 50-55 fok, ha aida, akko, 58-60 fok, ha ibt, akko 70-75 fok.

    [ Szerkesztve ]

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák